در شصت و نهمین نشست شورای هماهنگی فعالیت‌های قرآن و عترت دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی کشور:

لوح میزبانی سی و سومین جشنواره ملی قرآن و عترت دانشگاهیان به وزارت علوم اهدا شد

تعداد بازدید:۲۱۰۱
حجت الاسلام والمسلمین محمدیان در شصت و نهمین نشست شورای هماهنگی فعالیت‌های قرآن و عترت دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی کشور، لوح میزبانی سی و سومین جشنواره ملی قرآن و عترت را به فضل ا... ایرجی نماینده وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، تقدیم کرد.
لوح میزبانی سی و سومین جشنواره ملی قرآن و عترت دانشگاهیان به وزارت علوم اهدا شد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی معاونت فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم، لوح میزبانی سی و سومین دوره جشنواره ملی قرآن و عترت دانشگاهیان به وزارت علوم، تحقیقات و فناوری اهدا شد. در این راستا حجت الاسلام والمسلمین محمدیان طی مراسمی در شصت و نهمین نشست شورای هماهنگی فعالیت‌های قرآن و عترت دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی کشور، لوح میزبانی سی و سومین جشنواره ملی قرآن و عترت را به فضل ا... ایرجی نماینده وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، تقدیم کرد.

در این حکم خطاب به آقای دکتر منصور غلامی، وزیر علوم، تحقیقات و فناوری آمده است:

نظر به ضرورت مشارکت و هم افزایی دستگاه‌های عضو شورای هماهنگی فعالیت‌های قرآن و عترت دانشگاه‌ها در برنامه‌های قرآنی دانشگاه بویژه در برگزاری "جشنواره ملی قرآن و عترت دانشجویان" و با عنایت به اعلام آمادگی آن مجموعه محترم نسبت به برگزاری «سی و سومین جشنواره ملی قرآن و عترت دانشجویان» برنامه‌ریزی و اقدام نمائید.

در ادامه این متن آمده است؛ مجموعه فرهیخته وزارت علوم، تحقیقات و فناوری با حضور مسئولان دلسوز و انقلابی، استادان فرزانه و دانشجویان علاقمند به ساحت قرآن و عترت، ظرفیت بسیار ارزشمندی برای گسترش فرهنگ ناب قران کریم و معارف گرانسنگ اهل بین طاهرین (علیهم السلام) داراست که امید است با برنامه ریزی شایسته، با توجه به موارد ذیل، موجبات حضور حداکثری دانشجویان عزیزی در این جشنواره فراهم آید:

  1. تقویت ساختار فعالیت‌های قرآن و عترت در مجموعه ستاد وزارت و دانشگاه‌های تابعه بوپژه دانشگاه‌های بزرگ با هدف توجه عمیق‌تر به نیازمندی‌های قرآنی و معارفی دانشجویان عزیز
  2. همکاری تنگاتنگ با اعضای محترم شورای هماهنگی فعالیت‌های قرآن و عترت دانشگاه‌ها
  3. ظرفیت سازی و زمینه سازی ویژه، جهت حضور فعال و مؤثر اعضای کانون‌های قرآن و عترت زیر مجموعه
  4. ارائه برنامه‌های نوین و جذاب در مراحل مختلف برگزاری جشنواره، عمق بخشی برنامه‌ها و گسترش مخاطب دانشگاهی

لازم به ذکر است، مرحله ملی سی و سومین جشنواره قرآن و عترت به میزبانی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در پاییز ۱۳۹۷ برگزار خواهد شد.

 


( ۴ )

نظر شما :