دکتر غفاری در جلسه کمیته دانشگاهیان ستاد بزرگداشت دهه فجر:

دانشگاهیان نقش تاثیرگذاری در شکل گیری و تداوم انقلاب اسلامی داشته اند

۲۵ دی ۱۳۹۶ | ۱۵:۱۲ کد : ۳۶۹۴۶ اخبار برگزیده رویدادهای مهم اخبار ستادی
تعداد بازدید:۱۱۱۴
اولین جلسه کمیته دانشگاهیان ستاد بزرگداشت دهه فجر با حضور دکتر غفاری، معاون فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم و اعضای کمیته در سالن جلسات معاونت فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری برگزار شد.
دانشگاهیان نقش تاثیرگذاری در شکل گیری و تداوم انقلاب اسلامی داشته اند

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی معاونت فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم؛ در این جلسه دکتر غفاری ضمن تقدیر و تشکر از حضور اعضای کمیته دانشگاهیان ستاد دهه فجر و فعالیت های صورت گرفته، گفت: ایام الله دهه فجر انقلاب شکوهمند اسلامی در همه دانشگاه‌ها بزرگ داشته می شود.

دکتر غفاری ضمن بیان نقش اقشار مختلف مردم ایران اسلامی در پیروزی انقلاب اسلامی، تاکید کرد: دانشگاهیان از جمله اقشاری بودند که آگاهانه تاثیری شگرفی در شکل گیری و تداوم انقلاب اسلامی داشته اند.

معاون فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم افزود: در دهه فجر باید دستاوردهای مختلف دستگاههای نظام به ویژه دستاوردهای علمی، پژوهشی، فناوری و فرهنگی دانشگاهیان مورد تجلیل قرار گیرد. وی همچنین با اشاره به نمادین بودن برنامه تجدید میثاق در حرم امام خمینی (ره) تاکید کرد که دانشگاهها در این دهه برنامه های مناسبی در سه سطح کارکنان، اساتید و دانشجویان پیش بینی نمایند.

در این جلسه ضمن ارائه گزارش اعضای ستاد دانشگاهیان دهه فجر انقلاب اسلامی (شامل نمایندگان دستگاههای دانشگاهی، نماینده ستاد مرکزی دهه فجر و تعدادی از مدیران وزارت علوم، تحقیقات و فناوری)، مباحث مربوط به برگزاری برنامه تجدید میثاق با آرمان های انقلاب اسلامی و امام خمینی (ره) و تجدید بیعت با مقام معظم رهبری در دهه فجر امسال مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

 


نظر شما :