جلسه شورای سیاستگذاری نهضت رضوی برگزار شد

تعداد بازدید:۱۰۰۶
جلسه شورای سیاستگذاری نهضت رضوی عصر دیروز با حضور معاون و مدیرکل فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم و اعضای شورا برگزار شد
جلسه شورای سیاستگذاری نهضت رضوی برگزار شد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی معاونت فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم؛ دکتر غفاری ضمن تقدیر از فعالیت های صورت گرفته در حوزه رضوی استمرار فعالیت های نهضت رضوی را با توجه به گستره مخاطبان دانشگاهی آن، جزو اولویت های معاونت فرهنگی برشمرد.

معاون فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم با اشاره به ابعاد معنوی جشنواره ها و اردو های طریق و تشرف رضوی تداوم برگزاری آنها را جزو وظایف ذاتی معاونت فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم دانست. وی همچنین با بیان جایگاه والای ائمه اطهار بویژه امام رضا (ع) به عنوان امام مهربانی ها، مجموعه برنامه های رضوی را بستری جهت کمک به توسعه فرهنگ دینی دانشگاه ها و جامعه دانستند و بر گسترش فعالیت های حوزه رضوی در سطح اساتید و کارکنان دانشگاه ها، در برنامه های آتی تاکید کرد.

دکتر غفاری در ادامه ارتباط موثر معاونت فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم با بنیاد بین المللی امام رضا (ع) در جهت ارتقای سطح کیفی جشنواره های رضوی در بخش دانشگاهی را به عنوان یک ضرورت قلمداد کرد.

همچنین در این نشست اعضا گزارشی از روند برگزاری برنامه های نهضت رضوی اعم از برگزاری سومین دوره بخش دانشگاهی جشنواره بین المللی امام رضا (ع) در دو سطح ملی و بین المللی با مشارکت دانشگاه های داخلی و خارجی، بنیاد امام رضا (ع) و سازمان فرهنگ و ارتباطات، برگزاری چهارمین دوره اردوی پیاده روی طریق رضوی مصادف با ایام شهادت امام رضا (ع) و اردو های تشرف رضوی شامل اعزام کاروان های دانشجویی در طول سال به مشهد مقدس را ارائه نمودند.

 


نظر شما :