دکتر غفاری: ایثار و شهادت طلبی باید در سبک زندگی دانشجویان تجلی یابد

تعداد بازدید:۱۰۷۸
پانزدهمین جلسه کنگره ملی شهدای دانشجو با حضور معاون و مدیرکل فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم، رئیس سازمان بسیج دانشجویی، نماینده نهاد رهبری در دانشگاههای استان خوزستان و دیگر اعضای کنگره در سالن جلسات مزار شهدای هویزه برگزار شد.
دکتر غفاری: ایثار و شهادت طلبی باید در سبک زندگی دانشجویان تجلی یابد

پانزدهمین جلسه کنگره ملی شهدای دانشجو با حضور دکتر غفاری، معاون فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم، دکتر ایرجی، مدیرکل فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم، دکتر نیکروش، رئیس سازمان بسیج دانشجویی، حجت الاسلام و المسلمین شفیعی نماینده نهاد رهبری در دانشگاههای استان خوزستان و دیگر اعضای کنگره در سالن جلسات مزار شهدای هویزه برگزار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی معاونت فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم؛ در این جلسه دکتر غفاری ضمن تقدیر و تشکر از حضور اعضای محترم کنگره و فعالیت های صورت گرفته، گفت: این کنگره می تواند پیوند مناسبی بین شهدا و نسل جدید دانشجویان ایجاد نماید.

معاون فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم همچنین افزود: انتظار داریم همه دانشگاهها و دستگاههای دانشگاهی در این حرکت فرهنگی مبارک شرکت نمایند.

وی با تاکید بر لزوم تقویت برنامه های انقلابی در دانشگاهها گفت: باید تلاش کنیم روحیه ایثار و شهادت طلبی را به عنوان یک سرمایه در بین دانشگاهیان ترویج نماییم و این روحیه باید در مقام نظر و عمل تداوم داشته باشد و در سبک زندگی دانشجویان تجلی یابد.

لازم به ذکر است؛ در این جلسه ضمن گزارش اعضای کنگره، مباحث مربوط به نحوه برگزاری دومین اجلاسیه مرکزی کنگره ملی شهدای دانشجو در ۳۰ بهمن ماه سال جاری به میزبانی دانشگاه فردوسی مشهد مورد بحث و بررسی قرار گرفت.


نظر شما :