• ENGLISH
  • یکشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۷
  • آ + آ -

جشنواه ملی حرکت با تقدیر از برگزیدگان به کار خود پایان داد

۰۷ دی ۱۳۹۶ | ۱۲:۵۵ کد : ۳۶۶۵۸ اخبار برگزیده رویدادهای مهم اخبار ستادی
تعداد بازدید:۵۴۵۹
مراسم اختتامیه دهمین جشنواره ملی حرکت صبح امروز با حضور معاون و مدیرکل فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم؛ مسئولان دانشگاه رازی و جمعی از مسئولان استانی در تالار انتظار کرمانشاه برگزار شد
جشنواه ملی حرکت با تقدیر از برگزیدگان به کار خود پایان داد

مراسم اختتامیه دهمین جشنواره ملی حرکت صبح امروز با حضور معاون و مدیرکل فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم؛ مسئولان دانشگاه رازی و جمعی از مسئولان استانی در تالار انتظار کرمانشاه برگزار شد

در این مراسم دکتر غفاری، پس از تقدیر از میزبانی دانشگاه کرمانشاه و عوامل برگزاری جشنواره گفت در سفری که روز قبل به مناطق زلزله زده استان کرمانشاه داشتم شاهد صحنه هایی بودم که به ایرانی بودن خودم افتخار کردم وقتی که دیدم مردان و زنان این خطه با چه قدرت و صلابتی از مردم ایران یاد می کنند و آنها را تقدیر می کنند و این سرمایه کمی نیست و بر این مبناست که مسئولیت اجتماعی ما را در قبال مردم صورت دیگری می گیرد و حرکت تازه و جدیدی را برای جشنواره حرکت رقم می زند.

معاون فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم افزود: دانشگاه قلب تپنده جامعه است و خود را جدای از جامعه نمی بیند و بر این مبناست که جشنواره حرکت که همیشه حرکت آفرین و نقش آفرین بوده است نسبت به این مسئولیت خطیر احساس مسئولیت دوچندانی را داشته است و در پی این است که با تدبر و اندیشه و درایت هر آنچه که از عهده او بر می آید در قالب مسئولیت اجتماعی که نسبت به جامعه بویژه استان کرمانشاه دارد انجام دهد

وی در ادامه سخنان خود طی پیامی به مردم زلزله زده کرمانشاه گفت: ما همراه شما هستیم و تمام تلاش خود را خواهیم کرد تا در کنار شما بتوانیم در حل مسائل و مشکلات عزیزان زلزله زده استان نقش آفرین باشیم

وی بار دیگر از تلاش تمام دانشجویان و دانشگاهیانی که نسبت به تشکیل انجمن ها و اتحادیه های علمی دانشجویی اهتمام دارند قدردانی کرد و گفت: امیدواریم جشنواره حرکت نقش آفرین باشد و نقش آفرین بماند.

گفتنی است در این مراسم از انجمن های علمی دانشجویی، گروه های دانشجویی و دانشجویان برتر در قالب دو عنوان "شایسته تقدیر" و "برگزیده" تقدیر به عمل آمد.

همچنین در این مراسم دانشگاه های برتر در حوزه عملکرد انجمن های علمی دانشجویی، اتحادیه های برتر وغرفه های برتر معرفی شدند ولوح سپاس و تندیس جشنواره را دریافت کردند

اسامی برگزیدگان جشنواره به شرح زیر است

 

 

اعلام نتایج در اختتامیه (دانشگاه ها مرتب شده به ترتیب حروف الفبا)

ردیف

نام دانشگاه

حوزه / گروه تحصیلی

برگزار کننده

رتبه

۱

اراک

مسابقه / فنی و مهندسی

گروه دانشجویی ققنوس

شایسته تقدیر

 

اراک

اختراع

گروه دانشجویی (معصومه اورجلو، سعید امانی)

شایسته تقدیر

ردیف

نام دانشگاه

حوزه / گروه تحصیلی

برگزار کننده

رتبه

۲

ارشاد دماوند

فضای مجازی / فنی و مهندسی

انجمن علمی مهندسی کامپیوتر

شایسته تقدیر

ردیف

نام دانشگاه

حوزه / گروه تحصیلی

برگزار کننده

رتبه

۳

اصفهان

انجمن علمی برتر / فنی و مهندسی

انجمن مهندسی راه آهن

شایسته تقدیر

 

اصفهان

فعالیت علمی خلاقانه / علوم انسانی

انجمن تاریخ

شایسته تقدیر

 

اصفهان

فعالیت علمی خلاقانه / علوم انسانی

انجمن علمی مشاوره

شایسته تقدیر

 

اصفهان

مسابقه / علوم پایه

انجمن علمی زیست شناسی

شایسته تقدیر

ردیف

نام دانشگاه

حوزه / گروه تحصیلی

برگزار کننده

رتبه

۴

الزهرا

انجمن علمی برتر / فنی و مهندسی

انجمن علمی مهندسی کامپیوتر

شایسته تقدیر

ردیف

نام دانشگاه

حوزه / گروه تحصیلی

برگزار کننده

رتبه

۵

امام صادق (ع)

انجمن علمی برتر / علوم اسنسانی

انجمن علمی الهیات معارف اسلامی و ارشاد

شایسته تقدیر

 

امام صادق (ع)

نشریه / علوم انسانی

انجمن علمی معارف اسلامی و مدیریت

شایسته تقدیر

ردیف

نام دانشگاه

حوزه / گروه تحصیلی

برگزار کننده

رتبه

۶

ایلام

فعالیت علمی خلاقانه / کشاورزی

انجمن علمی گیاهپزشکی

شایسته تقدیر

 

ایلام

فضای مجازی / کشاورزی

انجمن علمی گیاهپزشکی

شایسته تقدیر

ردیف

نام دانشگاه

حوزه / گروه تحصیلی

برگزار کننده

رتبه

۷

بجنورد

فعالیت علمی خلاقانه / فنی و مهندسی

انجمن علمی مهندسی مکانیک

شایسته تقدیر

 

بجنورد

فعالیت علمی خلاقانه / فنی و مهندسی

انجمن علمی مهندسی کامپیوتر

شایسته تقدیر

ردیف

نام دانشگاه

حوزه / گروه تحصیلی

برگزار کننده

رتبه

۸

بیرجند

کتاب

انجمن علمی گیاهپزشکی

شایسته تقدیر

 

بیرجند

کارآفرینی

انجمن علمی مخترعین

شایسته تقدیر

ردیف

نام دانشگاه

حوزه / گروه تحصیلی

برگزار کننده

رتبه

۹

بین المللی قزوین

فضای مجازی / فنی و مهندسی

انجمن علمی مهندسی کامپیوتر

شایسته تقدیر

 

بین المللی قزوین

نشریه / هنر و معماری

انجمن علمی معماری وشهرسازی

شایسته تقدیر

ردیف

نام دانشگاه

حوزه / گروه تحصیلی

برگزار کننده

رتبه

۱۰

پیام نور

فعالیت علمی خلاقانه / علوم انسانی

انجمن علمی حقوق

شایسته تقدیر

 

پیام نور

فعالیت علمی خلاقانه / هنر و معماری

انجمن علمی معماری

شایسته تقدیر

 

پیام نور

فضای مجازی / علوم انسانی

انجمن علمی مدیریت

شایسته تقدیر

 

پیام نور

فضای مجازی / فنی و مهندسی

گروه دانشجویی به سرپرستی محمد جلال ترابی

شایسته تقدیر

 

پیام نور

مسابقه / هنر و معماری

انجمن علمی معماری

شایسته تقدیر

 

پیام نور

کارآفرینی

انجمن علمی مهندسی پزشکی بیومتریال

شایسته تقدیر

ردیف

نام دانشگاه

حوزه / گروه تحصیلی

برگزار کننده

رتبه

۱۱

تبریز

انجمن علمی برتر / علوم انسانی

انجمن علمی جغرافیا و گردشگری

برگزیده

 

تبریز

فعالیت علمی خلاقانه / فنی و مهندسی

انجمن علمی مهندسی انرژی

برگزیده

 

تبریز

نشریه / کشاورزی

انجمن گیاهپزشکی

برگزیده

 

تبریز

نشریه / هنرو معماری

انجمن معماری

برگزیده

 

تبریز

اختراع

گروه دانشجویی (عبدالرضا واعظی، ساسان هاشم زاده، نادر مظاهری، علی عبدلی)

برگزیده

 

تبریز

انجمن علمی برتر / علوم انسانی

انجمن علمی تربیت بدنی و علوم ورزشی

شایسته تقدیر

 

تبریز

انجمن علمی برتر / کشاورزی

انجمن علمی علوم دامی

شایسته تقدیر

 

تبریز

فعالیت علمی خلاقانه / علوم انسانی

انجمن علمی مدیریت جهانگردی

شایسته تقدیر

 

تبریز

فعالیت علمی خلاقانه / علوم پایه

انجمن علمی ریاضی

شایسته تقدیر

 

تبریز

فضای مجازی / علوم انسانی

گروه دانشجویی گردشگری

شایسته تقدیر

 

تبریز

فضای مجازی / کشاورزی

انجمن بیوتکنولوژی

شایسته تقدیر

 

تبریز

مسابقه / کشاورزی

انجمن به نژادی و بیوتکنولوژی گیاهی

شایسته تقدیر

 

تبریز

مسابقه / هنر و معماری

انجمن معماری

شایسته تقدیر

 

تبریز

نشریه / علوم انسانی

انجمن جغرافیا و گردشگری

شایسته تقدیر

 

تبریز

کتاب

انجمن مهندسی انرژی

شایسته تقدیر

ردیف

نام دانشگاه

حوزه / گروه تحصیلی

برگزار کننده

رتبه

۱۲

تربیت مدرس

کتاب

انجمن علمی مهندسی شیمی

برگزیده

 

تربیت مدرس

فضای مجازی / هنر و معماری

انجمن طراحی شهری

شایسته تقدیر

 

تربیت مدرس

مسابقه / علوم انسانی

انجمن برنامه ریزی و امایش سرزمین

شایسته تقدیر

 

تربیت مدرس

نشریه / فنی و مهندسی

انجمن علمی عمران

شایسته تقدیر

 

تربیت مدرس

نشریه / کشاورزی

انجمن علمی ایمنی شناسی پزشکی

شایسته تقدیر

 

تربیت مدرس

کتاب

انجمن برنامه ریزی و امایش سرزمین

شایسته تقدیر

 

تربیت مدرس

کتاب

انجمن ویروس شناسی پزشکی

شایسته تقدیر

ردیف

نام دانشگاه

حوزه / گروه تحصیلی

برگزار کننده

رتبه

۱۳

تهران

انجمن علمی برتر / کشاورزی

انجمن علمی دامپزشکی

برگزیده

 

تهران

انجمن علمی برتر / هنر و معماری

انجمن علمی نمایش

برگزیده

 

تهران

فضای مجازی / فنی و مهندسی

انجمن علمی مهندسی مکانیک

برگزیده

 

تهران

فضای مجازی / کشاورزی

انجمن علمی شیلات

برگزیده

 

تهران

مسابقه / کشاورزی

انجمن علمی دامپزشکی

برگزیده

 

تهران

مسابقه / هنر و معماری

انجمن علمی نمایش

برگزیده

 

تهران

انجمن علمی برتر / فنی و مهندسی

انجمن علمی مهندسی برق

شایسته تقدیر

 

تهران

انجمن علمی برتر / علوم پایه

انجمن فیزیک

شایسته تقدیر

 

تهران

فعالیت علمی خلاقانه / فنی و مهندسی

انجمن مهندسی شیمی

شایسته تقدیر

 

تهران

فعالیت علمی خلاقانه / هنر و معماری

انجمن علمی طراحی صنعتی

شایسته تقدیر

 

تهران

فعالیت علمی خلاقانه / کشاورزی

انجمن محیط زیست

شایسته تقدیر

 

تهران

فضای مجازی / علوم انسانی

انجمن های علمی دانشکده مدیریت

شایسته تقدیر

 

تهران

فضای مجازی / هنر و معماری

انجمن علمی گرافیک

شایسته تقدیر

 

تهران

مسابقه / علوم انسانی

گروه دانشجویی اقتصاد

شایسته تقدیر

 

تهران

نشریه / علوم پایه

انجمن علمی زیست شناسی

شایسته تقدیر

 

تهران

نشریه / کشاورزی

انجمن علمی محیط زیست

شایسته تقدیر

 

تهران

کارآفرینی

گروه دانشجویی گردشگری

شایسته تقدیر

ردیف

نام دانشگاه

حوزه / گروه تحصیلی

برگزار کننده

رتبه

۱۴

جامع علمی کاربردی

مسابقه / فنی و مهندسی

انجمن علمی ذوب اهن

شایسته تقدیر

 

جامع علمی کاربردی

کارآفرینی

انجمن علمی طراحان لباس

شایسته تقدیر

ردیف

نام دانشگاه

حوزه / گروه تحصیلی

برگزار کننده

رتبه

۱۵

حکیم سبزواری

انجمن علمی برتر / کشاورزی

انجمن علمی محیط زیست

شایسته تقدیر

 

حکیم سبزواری

کتاب

سرکار خانم زینب صالحی

شایسته تقدیر

ردیف

نام دانشگاه

حوزه / گروه تحصیلی

برگزار کننده

رتبه

۱۶

خلیج فارس بوشهر

مسابقه / فنی و مهندسی

انجمن علمی عمران

شایسته تقدیر

ردیف

نام دانشگاه

حوزه / گروه تحصیلی

برگزار کننده

رتبه

۱۷

خورازمی

انجمن علمی برتر / علوم پایه

انجمن علمی علوم جانوری

برگزیده

 

خورازمی

فعالیت علمی خلاقانه / علوم پایه

انجمن های علمی دانشکده علوم زیستی

برگزیده

 

خورازمی

فضای مجازی / فنی و مهندسی

انجمن علمی مهندسی صنایع

برگزیده

 

خورازمی

انجمن علمی برتر / فنی و مهندسی

انجمن مهندسی صنایع

شایسته تقدیر

 

خورازمی

انجمن علمی برتر / کشاورزی

انجمن علمی محیط زیست

شایسته تقدیر

 

خورازمی

فعالیت علمی خلاقانه / علوم انسانی

انجمن علمی روانشناسی

شایسته تقدیر

 

خورازمی

فضای مجازی / علوم انسانی

گروه دانشجویی تربیت بدنی

شایسته تقدیر

 

خورازمی

فضای مجازی / علوم پایه

گروه دانشجویی زمین شناسی

شایسته تقدیر

 

خورازمی

نشریه / علوم پایه

انجمن علمی زمین شناسی

شایسته تقدیر

 

خورازمی

نشریه / کشاورزی

انجمن علمی محیط زیست

شایسته تقدیر

ردیف

نام دانشگاه

حوزه / گروه تحصیلی

برگزار کننده

رتبه

۱۸

دامغان

فعالیت علمی خلاقانه / علوم پایه

انجمن علمی علوم و فناوری نانو

شایسته تقدیر

ردیف

نام دانشگاه

حوزه / گروه تحصیلی

برگزار کننده

رتبه

۱۹

رازی کرمانشاه

فضای مجازی / هنر و معماری

انجمن علمی معماری

برگزیده

 

رازی کرمانشاه

انجمن علمی برتر / هنر و معماری

انجمن معماری

شایسته تقدیر

ردیف

نام دانشگاه

حوزه / گروه تحصیلی

برگزار کننده

رتبه

۲۰

زابل

فعالیت علمی خلاقانه / کشاورزی

انجمن علمی آب

برگزیده

 

زابل

فضای مجازی / علوم پایه

انجمن علمی نجوم

شایسته تقدیر

 

زابل

مسابقه / علوم پایه

انجمن علمی نجوم

شایسته تقدیر

ردیف

نام دانشگاه

حوزه / گروه تحصیلی

برگزار کننده

رتبه

۲۱

سیستان و بلوچستان

مسابقه / علوم انسانی

انجمن علمی اقتصاد

شایسته تقدیر

 

سیستان و بلوچستان

کارآفرینی

انجمن علمی انرژی

شایسته تقدیر

 

سیستان و بلوچستان

پژوهش / فنی و مهندسی

انجمن علمی انرژی

شایسته تقدیر

ردیف

نام دانشگاه

حوزه / گروه تحصیلی

برگزار کننده

رتبه

۲۲

شمال آمل

انجمن علمی برتر / هنر و معماری

انجمن معماری و شهرسازی

شایسته تقدیر

ردیف

نام دانشگاه

حوزه / گروه تحصیلی

برگزار کننده

رتبه

۲۳

شهرکرد

فعالیت علمی خلاقانه / فنی و مهندسی

انجمن علمی مهندسی مواد

شایسته تقدیر

 

شهرکرد

مسابقه / فنی و مهندسی

انجمن علمی مکاترونیک و هوش مصنوعی

شایسته تقدیر

 

شهرکرد

نشریه / فنی و مهندسی

انجمن علمی مهندسی مکانیک

شایسته تقدیر

ردیف

نام دانشگاه

حوزه / گروه تحصیلی

برگزار کننده

رتبه

۲۴

شهید باهنر کرمان

اختراع

انجمن علمی نانو

برگزیده

 

شهید باهنر کرمان

کارآفرینی

انجمن علمی مهندسی برق

برگزیده

 

شهید باهنر کرمان

انجمن علمی برتر / علوم پایه

انجمن علمی نانو

شایسته تقدیر

 

شهید باهنر کرمان

انجمن علمی برتر / هنر و معماری

انجمن علمی مرمت و احیای بنای تاریخی

شایسته تقدیر

 

شهید باهنر کرمان

فضای مجازی / هنر و معماری

انجمن علمی مرمت و احیای بنای تاریخی

شایسته تقدیر

 

شهید باهنر کرمان

مسابقه / علوم پایه

انجمن علمی علوم کامپیوتر

شایسته تقدیر

ردیف

نام دانشگاه

حوزه / گروه تحصیلی

برگزار کننده

رتبه

۲۵

شهید بهشتی

انجمن علمی برتر / علوم انسانی

انجمن علمی علم اطلاعات و دانش شناسی

شایسته تقدیر

 

شهید بهشتی

انجمن علمی برتر / علوم انسانی

انجمن علمی جغرافیا

شایسته تقدیر

 

شهید بهشتی

نشریه / علوم پایه

انجمن علمی زیست شناسی

شایسته تقدیر

 

شهید بهشتی

پژوهش / علوم انسانی

انجمن علمی جغرافیا

شایسته تقدیر

 

شهید بهشتی

پژوهش / علوم پایه

انجمن علمی فوتونیک و پلاسما

شایسته تقدیر

ردیف

نام دانشگاه

حوزه / گروه تحصیلی

برگزار کننده

رتبه

۲۶

شهید چمران اهواز

فعالیت علمی خلاقانه / هنر و معماری

انجمن علمی هنر

برگزیده

 

شهید چمران اهواز

انجمن علمی برتر / علوم پایه

انجمن زمین شناسی

شایسته تقدیر

 

شهید چمران اهواز

نشریه / هنر و معماری

انجمن علمی هنر

شایسته تقدیر

ردیف

نام دانشگاه

حوزه / گروه تحصیلی

برگزار کننده

رتبه

۲۷

شهید مدنی آذربایجان

انجمن علمی برتر / فنی و مهندسی

انجمن علمی مکانیک

شایسته تقدیر

 

شهید مدنی آذربایجان

نشریه / علوم پایه

انجمن علمی زیست شناسی

شایسته تقدیر

ردیف

نام دانشگاه

حوزه / گروه تحصیلی

برگزار کننده

رتبه

۲۸

شیراز

مسابقه / علوم پایه

انجمن علمی فیزیک

برگزیده

 

شیراز

نشریه / علوم انسانی

انجمن علمی علوم سیاسی

برگزیده

 

شیراز

انجمن علمی برتر / کشاورزی

انجمن زراعت و اصلاح نباتات

شایسته تقدیر

 

شیراز

انجمن علمی برتر / هنر و معماری

انجمن علمی شهرسازی

شایسته تقدیر

 

شیراز

مسابقه / علوم انسانی

انجمن علمی حقوق

شایسته تقدیر

 

شیراز

مسابقه / هنر و معماری

انجمن علمی معماری

شایسته تقدیر

 

شیراز

نشریه / هنر و معماری

انجمن علمی شهرسازی

شایسته تقدیر

 

شیراز

اختراع

گروه دانشجویی (علی قاسمی و محمد حسین انگاشته)

شایسته تقدیر

ردیف

نام دانشگاه

حوزه / گروه تحصیلی

برگزار کننده

رتبه

۲۹

صنعتی اراک

فضای مجازی / علوم پایه

انجمن های علمی دانشکده علوم پایه

شایسته تقدیر

ردیف

نام دانشگاه

حوزه / گروه تحصیلی

برگزار کننده

رتبه

۳۰

صنعتی اصفهان

انجمن علمی برتر / علوم پایه

انجمن علمی فیزیک

شایسته تقدیر

 

صنعتی اصفهان

فعالیت علمی خلاقانه / کشاورزی

انجمن علمی منابع طبیعی

شایسته تقدیر

 

صنعتی اصفهان

فضای مجازی / کشاورزی

جناب آقای ایمان حسن پور

شایسته تقدیر

 

صنعتی اصفهان

فضای مجازی / فنی و مهندسی

جناب آقای محسن بیات

شایسته تقدیر

 

صنعتی اصفهان

مسابقه / کشاورزی

گروه دانشجویی کارآفرین

شایسته تقدیر

ردیف

نام دانشگاه

حوزه / گروه تحصیلی

برگزار کننده

رتبه

۳۱

صنعتی امیرکبیر

نشریه / فنی و مهندسی

انجمن علمی دانشجویی مهندسی معدن

برگزیده

ردیف

نام دانشگاه

حوزه / گروه تحصیلی

برگزار کننده

رتبه

۳۲

صنعتی بیرجند

فضای مجازی / علوم انسانی

گروه دانشجویی کمپ ایران

شایسته تقدیر

 

صنعتی بیرجند

فضای مجازی / علوم پایه

گروه دانشجویی کدکده

شایسته تقدیر

ردیف

نام دانشگاه

حوزه / گروه تحصیلی

برگزار کننده

رتبه

۳۳

صنعتی جندی شاپور

نشریه / هنر و معماری

انجمن علمی معماری و شهرسازی

برگزیده

ردیف

نام دانشگاه

حوزه / گروه تحصیلی

برگزار کننده

رتبه

۳۴

صنعتی خواجه نصیر الدین طوسی

انجمن علمی برتر / فنی و مهندسی

انجمن مهندسی صنایع

شایسته تقدیر

 

صنعتی خواجه نصیر الدین طوسی

فضای مجازی / علوم پایه

انجمن علمی ریاضی

شایسته تقدیر

ردیف

نام دانشگاه

حوزه / گروه تحصیلی

برگزار کننده

رتبه

۳۵

صنعتی نوشیروانی بابل

مسابقه / فنی و مهندسی

گروه دانشجویی رباتیک

برگزیده

 

صنعتی نوشیروانی بابل

کارآفرینی

گروه دانشجویی کام

شایسته تقدیر

ردیف

نام دانشگاه

حوزه / گروه تحصیلی

برگزار کننده

رتبه

۳۶

علامه طباطبایی

مسابقه / علوم انسانی

انجمن مدیریت دولتی

برگزیده

 

علامه طباطبایی

انجمن علمی برتر / علوم انسانی

انجمن زبانشناسی

شایسته تقدیر

 

علامه طباطبایی

نشریه / علوم انسانی

انجمن توسعه اقتصادی

شایسته تقدیر

ردیف

نام دانشگاه

حوزه / گروه تحصیلی

برگزار کننده

رتبه

۳۷

علم و صنعت

فعالیت علمی خلاقانه / هنر و معماری

انجمن تحصیلات تکمیلی

برگزیده

 

علم و صنعت

انجمن علمی برتر / هنر و معماری

انجمن معماری و شهرسازی

شایسته تقدیر

 

علم و صنعت

فعالیت علمی خلاقانه / علوم پایه

انجمن فیزیک

شایسته تقدیر

 

علم و صنعت

فعالیت علمی خلاقانه / کشاورزی

انجمن تحصیلات تکمیلی

شایسته تقدیر

 

علم و صنعت

فضای مجازی / فنی و مهندسی

انجمن مهندسی راه آهن

شایسته تقدیر

 

علم و صنعت

مسابقه / فنی و مهندسی

انجمن علمی مواد

شایسته تقدیر

 

علم و صنعت

مسابقه / هنر و معماری

انجمن علمی معماری و شهرسازی

شایسته تقدیر

 

علم و صنعت

نشریه / فنی و مهندسی

انجمن علمی عمران

شایسته تقدیر

ردیف

نام دانشگاه

حوزه / گروه تحصیلی

برگزار کننده

رتبه

۳۸

فردوسی مشهد

انجمن علمی برتر / فنی و مهندسی

انجمن علمی مکانیک

برگزیده

 

فردوسی مشهد

فضای مجازی / علوم انسانی

انجمن توسعه مهارت‌های شغلی

برگزیده

 

فردوسی مشهد

نشریه / کشاورزی

انجمن علمی علوم دامی

برگزیده

 

فردوسی مشهد

فعالیت علمی خلاقانه / فنی ومهندسی

انجمن علمی بازی های رایانه ای

شایسته تقدیر

 

فردوسی مشهد

فعالیت علمی خلاقانه / علوم پایه

انجمن زیست شناسی

شایسته تقدیر

 

فردوسی مشهد

فضای مجازی / فنی و مهندسی

انجمن مهندسی کامپیوتر

شایسته تقدیر

 

فردوسی مشهد

فضای مجازی / هنر و معماری

انجمن علمی شهرسازی

شایسته تقدیر

 

فردوسی مشهد

مسابقه / علوم انسانی

انجمن علمی مدیریت

شایسته تقدیر

 

فردوسی مشهد

مسابقه / علوم پایه

انجمن علمی علوم ریاضی

شایسته تقدیر

 

فردوسی مشهد

مسابقه / کشاورزی

گروه دانشجویی دامپزشکی

شایسته تقدیر

ردیف

نام دانشگاه

حوزه / گروه تحصیلی

برگزار کننده

رتبه

۳۹

کردستان

نشریه / علوم انسانی

انجمن علمی فقه و حقوق شافعی

شایسته تقدیر

 

کردستان

نشریه / کشاورزی

انجمن علمی بیوتکنولوژی

شایسته تقدیر

ردیف

نام دانشگاه

حوزه / گروه تحصیلی

برگزار کننده

رتبه

۴۰

گرمسار

مسابقه / هنر و معماری

انجمن علمی معماری

شایسته تقدیر

ردیف

نام دانشگاه

حوزه / گروه تحصیلی

برگزار کننده

رتبه

۴۱

گیلان

نشریه / کشاورزی

انجمن علمی شیلات

شایسته تقدیر

ردیف

نام دانشگاه

حوزه / گروه تحصیلی

برگزار کننده

رتبه

۴۲

لرستان

نشریه / علوم انسانی

انجمن علمی تاریخ

شایسته تقدیر

ردیف

نام دانشگاه

حوزه / گروه تحصیلی

برگزار کننده

رتبه

۴۳

مازندران

فضای مجازی / علوم پایه

گروه دانشجویی دانشکده فیزیک

برگزیده

 

مازندران

فعالیت علمی خلاقانه / هنر و معماری

انجمن علمی معماری

شایسته تقدیر

 

مازندران

مسابقه / علوم پایه

انجمن علمی ریاضی

شایسته تقدیر

ردیف

نام دانشگاه

حوزه / گروه تحصیلی

برگزار کننده

رتبه

۴۴

محقق اردبیلی

فضای مجازی / کشاورزی

انجمن علمی علوم باغبانی

شایسته تقدیر

 

محقق اردبیلی

اختراع

انجمن علمی مکانیزاسیون کشاورزی

شایسته تقدیر

ردیف

نام دانشگاه

حوزه / گروه تحصیلی

برگزار کننده

رتبه

۴۵

مراغه

فعالیت علمی خلاقانه / علوم انسانی

انجمن زبان انگلیسی

برگزیده

 

مراغه

نشریه / علوم پایه

انجمن علمی زیست شناسی

برگزیده

 

مراغه

انجمن علمی برتر / کشاورزی

انجمن علمی گیاهپزشکی

شایسته تقدیر

 

مراغه

نشریه / فنی و مهندسی

انجمن علمی مواد و متالورژی

شایسته تقدیر

 

مراغه

نشریه / فنی و مهندسی

انجمن علمی مهندسی شیمی

شایسته تقدیر

ردیف

نام دانشگاه

حوزه / گروه تحصیلی

برگزار کننده

رتبه

۴۶

آموزش عالی سنا ساری

فعالیت علمی خلاقانه / کشاورزی

انجمن علمی کشاورزی گیاهان دارویی

شایسته تقدیر

ردیف

نام دانشگاه

حوزه / گروه تحصیلی

برگزار کننده

رتبه

۴۷

هنر تهران

نشریه / هنر و معماری

انجمن علمی مرمت اشیا

شایسته تقدیر

ردیف

نام دانشگاه

حوزه / گروه تحصیلی

برگزار کننده

رتبه

۴۸

یزد

انجمن علمی برتر / علوم انسانی

انجمن علمی حقوق

شایسته تقدیر

 

یزد

انجمن علمی برتر / علوم پایه

انجمن علمی فیزیک

شایسته تقدیر

 

یزد

فعالیت علمی خلاقانه / هنر و معماری

انجمن علمی شهرسازی

شایسته تقدیر

 

یزد

نشریه / علوم پایه

انجمن علمی زمین شناسی

شایسته تقدیر

 

 

 

 

 

دانشگاه‌های شایسته تقدیر در حوزه عملکرد انجمن های علمی دانشجویی:

دانشگاه فردوسی مشهد

دانشگاه سیستان و بلوچستان

دانشگاه تربیت مدرس

دانشگاه زابل

 

دانشگاه‌های برگزیده در حوزه عملکرد انجمن های علمی دانشجویی:

دانشگاه شهید بهشتی

دانشگاه شیراز

دانشگاه تبریز

دانشگاه تهران

 

اتحادیه های انجمن های علمی دانشجویی برتر

اتحادیه انجمن های علمی دانشجویی مهندسی مواد و متالورژی – اتحادیه برگزیده

اتحادیه انجمن های علمی دانشجویی مهندسی عمران – اتحادیه شایسته تقدیر

اتحادیه انجمن های علمی دانشجویی معماری، شهرسازی و مرمت – اتحادیه شایسته تقدیر

اتحادیه انجمن های علمی دانشجویی دامپزشکی – اتحادیه شایسته تقدیر

اتحادیه انجمن های علمی دانشجویی کتابداری – اتحادیه شایسته تقدیر

اتحادیه انجمن های علمی دانشجویی علوم اجتماعی – اتحادیه شایسته تقدیر

 


۱۰ رای

نظر شما :

معصومه اورجلو ۰۷ دی ۱۳۹۶ | ۱۵:۲۶
با سلام و خدا قوت اختراع اینجانب شایسته تقدیر شده است و روز اختتامیه در جشنواره حضور نداشتم. چگونه می توانم تقدیرنامه خود را دریافت نمایم؟ با سپاس از شما
پاسخ مدیر سایت ۰۹ دی ۱۳۹۶ | ۰۹:۱۸

با سلام

کارشناس انجمن های علمی دانشگاهتان به نمایندگی از شما تحویل رفتند. لطفاً از ایشان پیگیری نمایید