دکتر غفاری: شهداء ظرفیت و سرمایه برای نظام ما هستند

۰۴ دی ۱۳۹۶ | ۱۴:۳۹ کد : ۳۶۵۹۴ اخبار برگزیده رویدادهای مهم اخبار ستادی
تعداد بازدید:۸۸۵
چهاردهمین جلسه کنگره ملی شهدای دانشجو با حضور معاون و مدیر کل فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم،معاون فرهنگی سازمان بسیج دانشجویی و دیگر اعضای کنگره برگزار شد.
دکتر غفاری: شهداء ظرفیت و سرمایه برای نظام ما هستند

چهاردهمین جلسه کنگره ملی شهدای دانشجو با حضور دکتر غفاری معاون فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم و دکتر ایرجی مدیر کل فرهنگی و اجتماعی و دکتر وجدانی نیا معاون فرهنگی سازمان بسیج دانشجویی و دیگر اعضای کنگره در سالن جلسات معاونت فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری برگزار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی معاونت فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم؛ در این جلسه دکتر غفاری ضمن تقدیر و تشکر از حضور اعضای محترم کنگره و فعالیت های صورت گرفته، بیان نمودند که شهداء ظرفیت و سرمایه برای نظام ما هستند.

معاون فرهنگی و احتماعی وزارت علوم گفت؛ مجالس کنگره شهدا بایستی دارای سه محور باشند: یکی بعد تجلیل از شهداء، دوم اینکه این کنگره ها باید زمینه ای برای ترویج سیره شهداء در دانشگاهها باشد و بعد آخر اینکه این مجالس باید شناخت و معرفتی نسبت به آمال و اهداف شهداء در نسل جوان ما ایجاد نماید.

وی ادامه داد: شهداء نماد همدلی، یکپارچگی و وحدت بین ما هستند بنابراین در این کنگره نیز، وحدت یک محور اصلی باید باشد.

گفتنی است، در این جلسه ضمن گزارش اعضای کنگره، مباحث مربوط به برگزاری دومین اجلاسیه مرکزی کنگره ملی شهدای دانشجو در هفته اول اسفند ماه به میزبانی دانشگاه فردوسی مشهد مورد بحث و بررسی قرار گرفت.


( ۳ )

نظر شما :