آیین اختتامیه پنجمین جشنواره ملی «تقدیر از آثار برتر دانشجویی در حوزه غدیر» در نیمه دوم اسفند برگزار می شود

۲۹ آذر ۱۳۹۶ | ۱۲:۴۰ کد : ۳۶۴۹۸ اخبار برگزیده رویدادهای مهم اخبار ستادی
تعداد بازدید:۱۷۹۸
مدیرکل فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم از برگزاری آیین اختتامیه پنجمین جشنواره ملی «تقدیر از آثار برتر دانشجویی در حوزه غدیر» در نیمه دوم اسفند ماه خبر داد.
آیین اختتامیه پنجمین جشنواره ملی «تقدیر از آثار برتر دانشجویی در حوزه غدیر» در نیمه دوم اسفند برگزار می شود

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی معاونت فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم؛ فضل الله ایرجی در خصوص برگزاری این جشنواره گفت: پنجمین جشنواره ملی تقدیر از آثار برتر دانشجویی در حوزه غدیر با هدف تبیین و ترویج واقعه غدیر و آموزه های علوی به همت بنیاد بین المللی غدیر و با همکاری معاونت فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، دانشگاه ها و مؤسسات آموزش عالی و غیرانتفاعی، دانشگاه آزاد اسلامی، دانشگاه پیام نور، دانشگاه جامع علمی کاربردی، و سازمان جهاد دانشگاهی کشور برگزار می شود.

مدیرکل فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم در خصوص دستاوردهای این جشنواره گفت: ایجاد بستر مناسب برای ترویج فضای گفتمانی غدیر و تولید و تالیف آثار ارزشمند دانشجویی از جمله دستاوردهای مهم چهارسال برگزاری این جشنواره بوده است.

وی همچنین با اشاره به تمدید مهلت ارسال آثار به این دوره از جشنواره اظهار کرد: دانشجویان می توانند آثار خود را با موضوعات غدیر، امیرالمؤمنین (ع) و امامت و ولایت، در قالب کتاب، پایان نامه، مقاله، ترجمه، نشریه، طرح های پژوهشی و تالیف کتاب تا پایان بهمن ماه سال جاری به دبیرخانه این جشنواره ارسال نمایند.

وی در ادامه اظهار امیدواری کرد که دانشجویان و اساتید دانشگاه با مشارکت فعال و اثربخش خود فضای گفتمانی پیرامون موضوع غدیر را توسعه بخشند.

دکتر ایرجی همچنین ضمن دعوت دانشگاهیان به شرکت در این جشنواره گفت: کلیۀ دانشجویان دانشگاه های کشور و تمامی فارغ التحصیلانی که از پایان نامه های خود در سالهای ۹۴، ۹۵ و ۹۶ دفاع و یا آثار خود را ارائه کرده اند می توانند در این جشنواره شرکت کنند

لازم به ذکر است متقاضیان شرکت در این جشنواره می توانند آثار خود را تا تاریخ ۳۰/‏۱۱/‏۹۶‬ به دبیرخانه جشنواره به آدرس تهران اتوبان صدر، خیابان شهید بازدار (کامرانیه شمالی)، نبش کوچه ناهید پلاک ۱۸و یا به آدرس اینترنتی quranmsrt.ir@gmail.com یا Jashnvareh-ghadir @yahoo.com ارسال نمایند .


( ۴ )

نظر شما :