هفتمین آیین اعطای تندیس ملی فداکاری دانشجویان ایران ۲۸ آذرماه برگزار می‌شود

۲۶ آذر ۱۳۹۶ | ۱۵:۱۰ کد : ۳۶۴۰۵ رویدادهای مهم اخبار ستادی
تعداد بازدید:۱۰۱۱
مراسم تقدیر و اعطای تندیس ملی فداکاری به دانشجویان برگزیده هفتمین دوره "آئین اعطای تندیس ملی فداکاری" ۲۸ آذر ماه در تالار فردوسی دانشکده ادبیات و علوم انسانی دانشگاه تهران برگزار خواهد شد.
هفتمین آیین اعطای تندیس ملی فداکاری دانشجویان ایران ۲۸ آذرماه برگزار می‌شود

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی معاونت فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم؛ هفتمین مراسم اعطای تندیس ملی فداکاری دانشجویان با هدف ترویج و تعمیق مفهوم مسئولیت اجتماعی دانشجویان با رویکرد ایثار و فداکاری در جامعه، سه‌شنبه ۲۸ آذر برگزار می شود.

این آئین ملی به همت سازمان جهاد دانشگاهی و با حضور و مشارکت نهادها، سازمان‌ها، وزارتخانه‌ها و دستگاه‌های علمی و فرهنگی و اجتماعی متعددی به منظور شناسایی و قدردانی از دانشجویانی که فعالیت‌های داوطلبانه فداکاری را در عرصه‌های مختلف داشته‌اند برگزار خواهد شد.

پس از پایان مهلت ثبت نام در هفتمین آئین تندیس ملی فداکاری دانشجویان، مرحله پایش اسناد و مدارک شرکت کنندگان و امتیاز دهی توسط اعضای شورای سیاست‌گذاری و کمیته انتخاب آغاز و بعد از بررسی‌های انجام شده و امتیاز دهی نفرات برتر جهت تقدیر مشخص و در مراسمی از آن‌ها قدردانی خواهد شد.

در این مراسم، از افرادی قدردانی خواهد شد که رسماً و طبق ضوابط قانونی در حال حاضر دانشجو هستند یا حداکثر تا پایان شهریور ۹۶ دانشجوی یکی از دانشگاه‌ها یا موسسات آموزش‌عالی و یا موسسات پژوهشی بوده‌اند و علاوه بر دانشجویان ایرانی، دانشجویان خارجی شاغل به تحصیل در ایران نیز در صورت داشتن تمام شرایط مندرج در ضوابط انتخاب می‌توانند در این آیین شرکت کنند.

گفتنی است، طی این مراسم از ۲۵ دانشجو یا گروه دانشجویی فعال در عرصه‌های مختلف اجتماعی و فرهنگی کشور تقدیر خواهد شد.

مراسم هفتمین اعطای تندیس ملی فداکاری دانشجویان ایران، سه‌شنبه ۲۸ آذر ماه سال جاری با حضور مسئولان فرهنگی نهادهای مختلف در تالار دانشکده فردوسی دانشگاه تهران برگزار خواهد شد.


( ۱ )

نظر شما :