ثبت نام هجدهمین دوره عتبات دانشگاهیان در سایت لبیک آغاز شد

۲۵ آذر ۱۳۹۶ | ۱۰:۱۹ کد : ۳۶۳۱۱ اخبار ستادی اخبار دانشگاه
تعداد بازدید:۳۱۰۱
حجت الاسلام والمسلمین فقیهی؛رئیس ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان از آغاز ثبت نام هجدهمین دوره عتبات دانشگاهیان از امروز ۲۵ آذرماه در سایت لبیک خبر داد.
ثبت نام هجدهمین دوره عتبات دانشگاهیان در سایت لبیک آغاز شد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی معاونت فرهنگی و اجتماعی و اجتماعی، به نقل از لبیک، حجت الاسلام والمسلمین سید محمد رضا فقیهی؛ رئیس ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان از آغاز ثبت نام دانشگاهیان جهت اعزام به عتبات عالیات خبر داد و گفت: ثبت‌نام از دانشگاهیان متقاضی اعزام به عتبات عالیات در هجدهمین دوره از امروز ۲۵ آذر ماه در سایت لبیک به نشانی www.labbayk.ir آغازشد و تا ۵ دی ماه ادامه خواهد یافت.

حجت الاسلام والمسلمین سید محمد رضا فقیهی اظهار کرد: با توجه به برنامه ریزی صورت گرفته، دانشگاهیان مشتاق سفر زیارتی عتبات عالیات برای اعزام‌های بازه زمانی بهمن ۹۶ تا اردیبهشت ماه ۹۷ می‌توانند با مراجعه به سامانه جامع عتبات دانشگاهیان در سایت لبیک نسبت به ثبت نام اولیه و شرکت در قرعه کشی اقدام کنند.

وی افزود: تاریخ و نوع اعزام به صورت زمینی یا هوایی در سامانه جامع عتبات دانشگاهیان در سایت لبیک اعلام شده و هر دانشگاهی می‌تواند ۲ تاریخ برای شرکت در قرعه کشی انتخاب و ثبت نام کند.

رئیس ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان گفت: ثبت نام در پنج گروه دانشگاهیان سراسر کشور شامل اساتید، متاهلین، دانشجویان دختر، پسران دانشجو و کارمندان دانشگاه‌ها انجام می‌گیرد.

حجت الاسلام والمسلمین فقیهی گفت در خصوص اعطای وام به زائرین دانشگاهی نیز گفت: با برنامه ریزی های انجام شده به زائرین دانشگاهی تسهیلات بانک ملت یا صندوق رفاه دانشگاهیان تعلق خواهد گرفت و زائرین می‌توانند برای سفر عتبات متقاضی دریافت این وام شوند.

گفتنی است؛ جزئیات بیشتر در خصوص شرایط و چگونگی ارائه تسهیلات به دانشگاهیان متقاضی تشرف به عتبات عالیات به زودی منتشر خواهد شد.


( ۷ )

نظر شما :

اقدس نصیری کاشانی ۰۸ آذر ۱۳۹۷ | ۱۰:۲۸
موقعیت خوبی را برای کارمندان فراهم کرده اید.