• ENGLISH
  • شنبه ۰۵ اسفند ۱۳۹۶
  • آ + آ -

برگزاری مراسم جشن به مناسبت سالروز ازدواج نبی مکرم اسلام حضرت محمد (ص) و حضرت خدیجه(س) در دانشگاه دریانوردی و علوم دریایی چابهار

۱۳ آذر ۱۳۹۶ | ۰۹:۳۸ کد خبر : ۳۶۰۹۱ اخبار دانشگاه
تعداد بازدید:۱۴۴
به مناسبت سالروز ازدواج پیامبر گرامی اسلام حضرت محمد مصطفی(ص) و حضرت خدیجه(س) مراسم جشنی در دانشگاه دریانوردی و علوم دریایی چابهار به همت بسیج دانشجویی برگزار شد.
برگزاری مراسم جشن به مناسبت سالروز ازدواج  نبی مکرم اسلام حضرت محمد (ص) و حضرت خدیجه(س) در دانشگاه دریانوردی و علوم دریایی چابهار

به گزارش خبرنگار فرهنگی دانشگاه دریانوردی و علوم دریایی چابهار: این مراسم در شامگاه روز ۸ آذر ماه ساعت ۲۰ با حضور دکتر نصیری (ریاست دانشگاه)، حجه الاسلام قاسمی نژاد (مسئول دفتر نهاد نمایندگی رهبری در دانشگاه)، دکتر بخشی زاده (معاون فرهنگی و اجتماعی) دکتر امیر محمدیان (مدیر برنامه ریزی فرهنگی و اجتماعی) و با دعوت از حجه الاسلام دکتر کوثری (متخصص در حوزه روانشناسی دینی و امور خانواده) به عنوان سخنران در سالن وحدت دانشگاه برگزار گردید.

دکتر امیر محمدیان هدف از برگزاری این مراسم را نکوداشت ازدواج مبارک نبی مکرم اسلام و بانوی آزاده جهان اسلام حضرت خدیجه و یادآور از خود گذشتکی و فداکاری ایشان در راه اشاعه فرهنگ و معارف اسلامی عنوان کرد. وی ضمن تشکر از برگزار کنندگان این مراسم به برنامه ریزی حوزه متبوع خود در خصوص مراسم روز دانشجو و برنامه های مختلف و متنوع دیگر اشاره نمود و از کلیه دانشجویان جهت حضور حد اکثری در این برنامه ها دعوت بعمل آورد.

طی برگزاری این مراسم، از دکتر نصیری (رئیس دانشگاه) به جهت تسهیل و مساعدت در اعزام دانشجویان به پیاده روی معرفتی زیارتی اربعین با اهدای لوح توسط بسیج دانشجویی تقدیر و تشکر بعمل آمد.

در ادامه حجه الاسلام و المسلمین دکتر کوثری سخنران مدعو مراسم مطالبی پیرامون لزوم ازدواج در جوانی بیان نمود و ابراز داشت"زندگی با ازدواج پر برکت می شود و انسان از بلاتکلیفی و سردر گمی خارج می شود و در سایه ازدواج و انتخاب مناسب زندگی انسان هدف و معنا پیدا می کند"

این برنامه با برگزاری بخشهای متنوع از قبیل صندلی داغ و نور افشانی در ساعت ۲۲:۳۰ به پایان رسید.


نظر شما :