• ENGLISH
  • شنبه ۰۵ اسفند ۱۳۹۶
  • آ + آ -

استقبال گسترده دانشجویان از هفتمین آیین اعطای تندیس ملی فداکاری

۱۱ آذر ۱۳۹۶ | ۱۵:۴۹ کد خبر : ۳۶۰۳۷ اخبار برگزیده رویدادهای مهم اخبار ستادی
تعداد بازدید:۲۶۸
مدیرکل فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم، تحقیقات وفناوری از استقبال گسترده دانشجویان از هفتمین آیین اعطای تندیس ملی فداکاری خبر داد.
استقبال گسترده دانشجویان از هفتمین آیین اعطای تندیس ملی فداکاری

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی معاونت فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم، فضل الله ایرجی کجوری با اعلام این خبر اظهار داشت: در پی فراخوان عمومی به کلیه دانشگاه ها و مؤسسات آموزش عالی کشور، مستندات و مدارک مربوط به بیش از ۱۰۰ دانشجوی داوطلب جهت دریافت تندیس ملی فداکاری دریافت و هم اکنون در حال بررسی و ارزیابی است.

وی افزود: فعالیت در زمینه کارآفرینی، کمک رسانی داوطلبانه، فعالیت در زمینه امور خیرخواهانه، حفظ و فرهنگ سازی محیط زیست، تقویت روحیه ایثار و شهادت و تقویت باورهای دینی مذهبی از جمله شاخص های مورد نظر در شناسایی نامزدهای دریافت تندیس ملی فداکاری است.

ایرجی کجوری در ادامه همچنین اضافه کرد: تولیدات هنری در راستای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت، تألیف در زمینه ایثار و فداکاری، شرکت در اردوهای جهادی و تأمین ارگان های حیاتی بیماران نیازمند از طریق اهداء عضو را از دیگر شاخص های انتخاب برگزیده این همایش ملی است.

مدیرکل فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم در ادامه استقبال گسترده دانشجویان از این آیین ملی را بسیار با اهمیت دانست و افزود: استقبال گسترده دانشجویان و دانشگاهیان از برگزاری چنین رویدادهایی موجب تقویت روحیه ایثار و فداکاری در جامعه می شود.

لازم به ذکر است: هفتمین آیین اعطای تندیس ملی فداکاری توسط معاونت فرهنگی سازمان جهاد دانشگاهی تهران با مشارکت معاونت فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و چند دستگاه اجرایی دیگر نیمه آذرماه در تهران برگزار می شود.


نظر شما :