• ENGLISH
  • شنبه ۰۵ اسفند ۱۳۹۶
  • آ + آ -

شرکت دانشگاه هنر اصفهان در نمایشگاه سالانه کازان

۱۷ آبان ۱۳۹۶ | ۱۴:۴۲ کد خبر : ۳۵۵۲۶ اخبار دانشگاه اخبار منتخب دانشگاه
تعداد بازدید:۷۷
دانشگاه هنر اصفهان در نمایشگاه تولیدات فرهنگی و محصولات هنری کازان که از ۱۱ تا ۱۵ آبان سال جاری (۲ تا ۶ نوامبر ۲۰۱۷ ) در محل نمایشگاه های بین المللی شهر کازان برگزار گردید شرکت نمود.
شرکت دانشگاه هنر اصفهان در نمایشگاه سالانه کازان

به گزارش خبرنگار فرهنگی دانشگاه هنر اصفهان، دانشگاه هنر اصفهان در نمایشگاه تولیدات فرهنگی و محصولات هنری کازان که از ۱۱ تا ۱۵ آبان سال جاری (۲ تا ۶ نوامبر ۲۰۱۷) در محل نمایشگاه‌های بین المللی شهر کازان برگزار گردید شرکت نمود.
در برنامه گشایش این نمایشگاه، آقای دکتر مصطفی کیانی، ریاست دانشگاه هنر اصفهان و آقای دکتر اقبالی سرپرست سرکنسولگری جمهوری اسلامی ایران در کازان روسیه به عنوان میهمانان ویژه حضور داشتند و توسط ریاست نمایشگاه مورد استقبال رسمی قرار گرفتند. در این مراسم، ریاست نمایشگاه به هیأت ایرانی و در طی بازدید از غرفه‌های مختلف نمایشگاه، توضیحات کاملی را در مورد انواع هنرهای محلی، تاتاری و ملی این سرزمین بیان و نشان داده شد. غرفه دانشگاه هنر اصفهان نیز که شامل دستاوردهای دانشجویان و اساتید بود مورد استقبال خاص مخاطبین و بازدیدکنندگان قرار گرفت. با توجه به شناخت بهتر دو کشور از زمینه‌ها و حوزه‌های هنری و فرهنگی که در این نمایشگاه صورت گرفت، مقرر شد که در سال آینده، هم ایران و اصفهان و هم کازان و تاتارستان روسیه نمایشگاه وسیع‌تر و معرفی والاتر و بهتری از هنرهای یکدیگر، به ویژه صنایع دستی و هنرهای تجسمی، داشته باشند.


نظر شما :