نشست دبیران اتحادیه‌های انجمن‌های علمی دانشجویی در دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل آغاز به کار کرد

۱۰ آبان ۱۳۹۶ | ۱۵:۴۹ کد : ۳۵۳۰۲ اخبار برگزیده اخبار ستادی
تعداد بازدید:۱۳۲۸
نشست دبیران اتحادیه‌های انجمن‌های علمی دانشجویی کشور با حضور رئیس دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل، مدیرکل فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم، معاون و مدیرکل فرهنگی دانشگاه و دو تن از کارشناسان فرهنگی وزارت علوم و دبیران اتحادیه‌های انجمن‌های علمی دانشجویی ۱۰ و ۱۱ آبان ماه ۱۳۹۶ به میزبانی نوشیروانی بابل برگزار می‌شود.
نشست دبیران اتحادیه‌های انجمن‌های علمی دانشجویی در دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل آغاز به کار کرد

این نشست با حضور رئیس دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل، مدیرکل فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم، معاون و مدیرکل فرهنگی دانشگاه، دو تن از کارشناسان فرهنگی وزارت علوم و دبیران اتحادیه‌های انجمن‌های علمی دانشجویی ۱۰ و ۱۱ آبان ماه ۱۳۹۶ به میزبانی نوشیروانی بابل برگزار می‌شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی معاونت فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم؛ دکتر واثقی امیری، رئیس دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل‌ در مراسم افتتاحیه این نشست که صبح امروز برگزار شد، ضمن خیرمقدم به مهمانان اهمیت جایگاه انجمن‌های علمی در پیشبرد دانشگاه‌ها را خاطر نشان کرد.

در ادامه، دکتر ایرجی با ارائه اطلاعات آماری، توسعه اتحادیه‌های انجمن‌های علمی در دولت حاضر را از نشانه‌های توجه وزارت علوم به بحث انجمن‌های علمی بر شمرد. همچنین دکتر محمدی دانیالی معاون فرهنگی و اجتماعی دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل و دکتر امید جهانیان مدیر فرهنگی دانشگاه نیز برای مهمانان به ایراد سخنرانی پرداختند.

در ادامه این نشست، دکتر شارع‌پور، عضو هیأت علمی دانشگاه مازندران گزارشی از پژوهش‌های خود در خصوص انجمن‌های علمی دانشجویی را ارئه دادند و جلسه پرسش و پاسخ دبیران با ایشان برگزار شد.

گفتنی است این برنامه با برگزاری نشست‌های تخصصی اتحادیه‌ها در عصر چهارشنبه و صبح پنجشنبه ادامه خواهد یافت.


( ۱ )

نظر شما :