• ENGLISH
  • شنبه ۰۵ اسفند ۱۳۹۶
  • آ + آ -

آئین معارفه دانشجویان جدیدالورود در دانشگاه علوم و فنون دریایی خرمشهر

۱۸ مهر ۱۳۹۶ | ۰۹:۱۵ کد خبر : ۳۴۵۷۹ اخبار دانشگاه
تعداد بازدید:۶۳
آئین معارفه دانشجویان جدیدالورود در دانشگاه علوم و فنون دریایی خرمشهر

با شروع سال تحصیلی ۹۶-۹۷ آئین معارفه دانشجویان ورودی جدید در دانشگاه علوم و فنون دریایی خرمشهر با حضور مسئولین، اساتید و دانشجویان برگزار شد.

در ابتدای این مراسم ریاست دانشگاه، ضمن خیر مقدم به کلیه دانشجویان جدیدالورود، گذر از مرحله دانش آموزی و ورود به دوران طلایی دانشجویی را به آنها تبریک گفتند.

در ادامه مسئول نهاد رهبری در دانشگاه و معاون فرهنگی دانشگاه نیزبا اشاره به فعالیتهای فرهنگی این حوزه ها از دانشجویان علاقمند و مستعد خواستند تا در کنار تحصیل وتعلیم در فعالیتهای فرهنگی مشارکت داشته باشند.

معاونین آموزشی و دانشجویی نیزبه نوبه خود ضمن تبریک به دانشجویان، به معرفی حوزه فعالیتهای خود و تشریح قوانین و مقررات پرداخته و دانشجویان را در جهت رفع مشکلات آموزشی و رفاهی راهنمایی نمودند.

حجت الاسلام موسوی، امام جمعه شهرستان خرمشهر نیز از مهمانان این برنامه ضمن ابراز خرسندی و تبریک به دانشجویان آنان را به توسل و تمسک به کلام خدا تشویق نموده و از آنان خواستند تا در تمام مراحل زندگی قرآن را سرلوحه برنامه ها واهداف خود قرار دهند.

حضور همسر شهیدسیاح طاهری از شهدای گرانقدر مدافع حرم آذین بخش این آئین بود که با تشریح جوانمردیها و دلاوریهای آن شهید عالیقدر جوانان را به ادامه راه شهدا و پاس داشتن آرمانهای والای شهیدان تشویق نمودند.


۱ رای

نظر شما :