• ENGLISH
  • شنبه ۰۵ اسفند ۱۳۹۶
  • آ + آ -

آغاز طرح پایش سلامت برای دانشجویان ورودی دانشگاه علامه طباطبائی

طرح پایش سلامت برای دانشجویان ورودی دانشگاه علامه طباطبائی آغاز شد

۱۶ مهر ۱۳۹۶ | ۱۱:۲۸ کد خبر : ۳۴۵۱۷ اخبار دانشگاه
تعداد بازدید:۱۵۶
مدیریت برنامه ریزی و نظارت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه علامه طباطبائی در آغاز سال تحصیلی ۹۶-۹۷ طرح نیازسنجی مهارتی و آموزشی دانشجویان نو ورودی در مقاطع تحصیلی کارشناسی، کارشناسی ارشد را اجرا می کند.
طرح پایش سلامت برای دانشجویان ورودی دانشگاه علامه طباطبائی آغاز شد

به گزارش خبرنگار فرهنگی دانشگاه علامه طباطبائی؛ طرح پایش سلامت به مدت ۲۰ روز از ۱۵ مهر ۹۶ برای دانشجویان ورودی دانشگاه علامه طباطبائی آغاز شد. در این طرح دانشجویان ورودی جدید از نظر سلامت جسمی، پایش سلامت روانشناختی و ارزیابی ساختار اسکلتی و قامتی مورد سنجش و ارزیابی قرار می گیرند. گفتنی است معاینه و سنجش دهان و دندان، بینایی سنجی، تست فشار خون و قد و وزن، مشاوره روانشناختی و پایش فرهنگی از دیگر موارد این طرح است.

همچنین مدیریت برنامه ریزی و نظارت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه علامه طباطبائی در آغاز سال تحصیلی ۹۶-۹۷ طرح نیازسنجی مهارتی و آموزشی دانشجویان نو ورودی در مقاطع تحصیلی کارشناسی، کارشناسی ارشد را اجرا می کند.

این طرح پژوهشی گوشه ای از طرح سیستم مهارتی است که با همکاری معاونت های آموزشی و پژوهشی و مرکزکارآفرینی دانشگاه در حال انجام است.

طرح نیازسنجی آموزشی و مهارتی دانشجویان، براساس تاکید ریاست دانشگاه علامه طباطبائی و با هدف بررسی نیازهای دانشجویان در زمینه مهارتهای لازم جهت ورود به بازار کسب و کار و با همکاری پژوهشکده مطالعات میان رشته ای فرهنگ پژوهی، انجام می گیرد.

کلید واژه ها: پایش سلامتدانشگاه علامه طباطباییورودیان جدیدآغاز سال تحصیلی


نظر شما :