سرپرست معاونت فرهنگی و اجتماعی : فعالان دانشجویی تضمین کننده پویایی و حیات دانشگاه هستند

۰۵ مهر ۱۳۹۶ | ۱۱:۵۰ کد : ۳۴۳۶۳ رویدادهای مهم اخبار ستادی
تعداد بازدید:۱۵۸۹
دکتر میرزایی، در نشست تشکل های دانشجویی با سرپرست وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، عنوان کرد: فعالین دانشجویی دغدغه مند هستند و علاوه بر دانشگاه وضعیت جامعه هم برای ایشان اهمیت دارد.
سرپرست معاونت فرهنگی و اجتماعی : فعالان دانشجویی تضمین کننده پویایی و حیات دانشگاه هستند

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی معاونت فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم؛ دکتر میرزایی، در نشست تشکل های دانشجویی با سرپرست وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، عنوان کرد: فعالین دانشجویی دغدغه مند هستند و علاوه بر دانشگاه وضعیت جامعه هم برای ایشان اهمیت دارد.

در این دیدار دکتر میرزایی به دیدار اعضا انجمن اسلامی دانشجویان تهران و علوم پزشکی تهران در حدود بیست سال پیش با مقام معظم رهبری و فرمایش ایشان خطاب به حاضران مبنی بر اینکه «وقتی شما اینقدر دغدغه مندید من آسوده خاطرم و دغدغه مندی شما موجب اصلاح و پیشرفت امور جامعه می شود و امیدواری ایشان به اینکه رویشهای پس از انقلاب مدیریت کشور را در دست گیرند» اشاره کرد و افزود:
امید رهبری به دانشجویان و ضرورت آزاد اندیشی و گفتگو و تعامل در دانشگاه است. وی همچنین حضور دکتر هاشمی در سرپرستی وزارت علوم و سکان داری امر فرهنگی در چهار سال گذشته و تلاشهای بی وقفه ایشان جهت اعتلای دانشگاه را موجب مباهات دانست.
میرزایی انقلاب اسلامی را یک پروژه نا تمام عنوان کرد که باید همواره شعار اصلی انقلاب اسلامی یعنی استقلال، آزادی، جمهوری اسلامی را بی کم وکاست مد نظر و چراغ راه خویش قرار دهیم و حصول آرمان های انقلاب را نیازمند آن دانست که فعالین دانشجویی مسئولیت اجتماعی خویش را جهت به ثمر رسیدن آرمان های متعالی انقلاب اسلامی بیش از پیش ایفا کنند.


( ۲ )

نظر شما :