اختتامیه سی و دومین جشنواره قرآن و عترت دانشجویان کشور

۲۲ شهریور ۱۳۹۶ | ۱۶:۳۱ کد : ۳۳۹۳۴ اخبار برگزیده رویدادهای مهم اخبار ستادی
تعداد بازدید:۱۷۱۴
سی و دومین جشنواره قرآن و عترت دانشجویان کشور با معرفی برگزیدگان با حضور بیش از هزار دانشجو از صد و پنجاه دانشگاه کشور در دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی گرگان به کار خود پایان داد.
اختتامیه سی و دومین جشنواره قرآن و عترت دانشجویان کشور

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی معاونت فرهنگی و اجتماعی وزات علوم؛ در مراسم اختتامیه این دوره از جشنواره برگزیدگان معرفی و از انها تجلیل به عمل آمد.

در بخش آشنایی با ترجمه و تفسیر قرآن به ترتیب سعید بهرامی، حامد منوچهری کوشا، عباس غفار زاده و در بخش آشنایی احادیث اهل بیت، نبی الله سالاری, مجتبی برغمدی، سعیده شجاعی مهر و در بخش آشنایی با سیر معصومین به ترتیب مهسا کریمی، وحید عباس مقدم و زهرا مهدوی به عنوان برگزیدگان معرفی شدند.

هم چنین در بخش مفاهیم نهج البلاغه به ترتیب مونا امانی پور، مهدی نیک روشن، راضیه خزاعی و در بخش پرسمان معارفی یونس پورسعدی، زهرا زایر و سمانه کهرمی و در بخش احکام مهناز ملک پور، هادی اماملو و سینا رستمی به ترتیب مقام اول تا سوم را کسب کردند.

در بخش مفاهیم صحیفه سجادیه سعید میرزایی، علی درودیان، لیلا اهرایی و در بخش حفظ قران کریم فاطمه محمدی، مریم غزاوی و محمد مافی نیز به ترتیب مقام اول تا سوم را کسب کردند.

در بخش تحقیق در بخش برادران به ترتیب سجاد پروینی نژاد، هادی اسفیدانی، علیرضا محمدی زاده و در بخش خواهران فهیمه ایزدی، زهرا داوازده امامی و طیبه صبوری مقام اول تا سوم را کسب کردند. بخش قرایت ترتیل بخش برادران امید حسینی نژاد، مصطفی قاسمی، محمد حسین حداد زاده و در بخش خواهران منصوره آقا حسنی، فاطمه مصلح و فریال خنافر به عنوان برگزیدگان این بخش معرفی شدند.

هم چنین در بخش حفظ ۵ جلد اول قرآن در بخش برادران به ترتیب سیدرضا میرهاشمی، محمدرضا رحیمی، سید محمد حسین فرزام و در بخش خواهران فایزه جلالی، فاطمه حبیبی نیا و فاطمه مرادی به عنوان برگزیدگان این بخش معرفی انتخاب شدند.

در بخش حفظ ۱۰ جز اول در بخش برادران امیر محمدیان, امیر حسینی اسفندیار، مهدی افشان و در بخش خواهران زهرا میرزا علی پور، ام البنین موسوی مطلق و اسماً ایران منش به ترتیب مقام اول تا سوم را کسب کردند.

در بخش ۲۰ جز اول قران بخش برادران به ترتیب علیرضا رحمانی، محمد لایینی، محمد آسنجرانی و در بخش خواهران نرجس سعدالدین، صفا عسکری و فایزه جعفری به عنوان برگزیدگان انتخاب شدند.

در بخش حفظ کل قران کریم در بخش برادران محمدرضا رضایی، رسول آزمایش، محمدرضا رضایی و در بخش خواهران زهرا سلطان پور، شکوفه صباغی کرهرودی و فاطمه زرین به ترتیب مقام اول تا سوم را کسب کردند.

سی و دومین جشنواره سراسری قرآن و عترت دانشگاه های کشور ۱۹ الی ۲۲ شهریور ماه ۱۳۹۶ با حضور بیش از هزار دانشجو از صد و پنجاه دانشگاه کشور در دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی گرگان برگزار شد.


نظر شما :