آیت الله سیدکاظم نورمفیدی: قرآن محکم ترین و پایدارترین راه برای هدایت بشر ارائه کرده است

۲۰ شهریور ۱۳۹۶ | ۱۵:۰۴ کد : ۳۳۸۸۴ اخبار برگزیده رویدادهای مهم اخبار ستادی
تعداد بازدید:۹۳۴
نماینده ولی فقیه در استان گلستان و امام جمعه گرگان در مراسم سی و دومین جشنواره قرآن و عترت دانشجویان کشور اظهار داشت: اگر هزاران سبک زندگی در دنیا وجود داشته باشد قرآنن قوی ترین، محکم ترین و پایدارترین راه است که حتی یک نقطه کوچک انحراف در آن وجود ندارد.
آیت الله سیدکاظم نورمفیدی: قرآن محکم ترین و پایدارترین راه برای هدایت بشر ارائه کرده است

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی معاونت فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم؛ آیت الله سیدکاظم نورمفیدی، در مراسم سی و دومین جشنواره قرآن و عترت دانشجویان کشور اظهار داشت: اگر هزاران سبک زندگی در دنیا وجود داشته باشد قرآن قوی ترین، محکم ترین و پایدارترین راه است که حتی یک نقطه کوچک انحراف در آن وجود ندارد.
وی با تاکید بر اینکه قرآن بهترین گزینه برای هدایت انسان ها محسوب می شود، افزود: قرآن کتابی است که اگر شب و روز در مورد آن صحبت شود میدان آن باز است و هیچ وقت کهنه نمی شود.
امام جمعه گرگان تصریح کرد: تمام بزرگان و علمای دینی ما هیچ گاه از خواندن قرآن خسته نمی شدند و هربار که قران را می خواندند فضاها و دنیاهای جدیدی به روی آنها گشوده می شد.
نماینده ولی فقیه در گلستان با بیان اینکه از آیات و روایات قران این طور استنباط می شود که راهها و سبک های زندگی برای بشر متفاوت است، ادامه داد: راه هایی که پیش پای بشر گشوده شده جاعر و منحرف است اما آن راهی که به عهده خداوند است به قصد سبیل بوده و راهی بر اساس حق و صراط مستقیم بشر است.
آیت الله نورمفیدی بیان کرد: در دنیای امروز سبک های زندگی بسیار متعدد و متکثر است و در میان سبک های زندگی قران قوی ترین راه برای هدایت بشر محسوب می شود.
وی خاطرنشان کرد: اگر هزار جور سبک زندگی وجود داشته باشد قرآن برای سبک زندگی انسان مبانی درستی دارد در واقع اینکه بر چه اساس و مبنایی سبک زندگی خود را بنا کنیم مهم است.


نظر شما :