• ENGLISH
  • یکشنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۶
  • آ + آ -

افتخار آفرینی نشریات دانشجویی دانشگاه فردوسی مشهد در جشنواره تیتر ۱۰

۱۹ شهریور ۱۳۹۶ | ۰۹:۰۳ کد خبر : ۳۳۸۰۶ اخبار دانشگاه
تعداد بازدید:۹۴
آیین اختتامیه دهمین دوره جشنواره سراسری رسانه و نشریات دانشجویی «تیتر ۱۰» روز سه شنبه و چهارشنبه ۱۴ و ۱۵ شهریورماه دانشگاه در در مرکز همایش‌های بین‌المللی امام خمینی (ره) دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی برگزار شد.
افتخار آفرینی نشریات دانشجویی دانشگاه فردوسی مشهد در جشنواره تیتر ۱۰

به گزارش خبرنگار فرهنگی دانشگاه فردوسی مشهد، در این جشنواره که در بخش های نشریات برتر، آثار برتر، بخش ویژه و فضای مجازی برگزار شد نشریات دانشجویی دانشگاه فردوسی مشهد موفق به کسب ۱۵ عنوان برتر این جشنواره شدند و یکی از برترین دانشگاه های این جشنواره لقب گرفتند. لازم به ذکر است که دانشگاه فردوسی مشهد با ۳۱ نامزد بالاترین تعداد نامزدها را در این جشنواره از آن خود کرده بود.

همچنین دکتر احمدرضا اصغرپور ماسوله، مدیر فرهنگی و فعالیت های داوطلبانه دانشگاه فردوسی مشهد نیز در اختتامیه این مراسم حضور پیدا کرد.

امیر لل‌ه‌گانی، مدیرکل فرهنگی وزارت بهداشت در اختتامیه این جشنواره گفت: درمجموع ۳۷ هزار و ۶۵۰ اثر امسال به دبیرخانه جشنواره ارسال شد که خوشبختانه ما شاهد رشد دو و نیم برابری ارسال آثار بودیم که به اعتقاد من این مهم یک اتفاق و میمون در حوزه نشریات دانشجویی بود.

مدیرکل فرهنگی وزارت بهداشت همچنین با اشاره به اینکه ۸۲۴ دانشگاه از مجموع دانشگاه‌ها ومراکز آموزش عالی کشور در این جشنواره حضور یافتند.

 

در پایان مدیریت فرهنگی و فعالیت های داوطلبانه دانشگاه کسب موفقیت حاصله را به دانشجویان افتخار آفرین حوزه نشریات دانشگاهی و خانواده بزرگ دانشگاه فردوسی مشهد را تبریک گفت.

 

 

کلید واژه ها: نشریات دانشجویی


نظر شما :