• ENGLISH
  • دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۷
  • آ + آ -

نشست خبری سی و دومین جشنواره قرآن و عترت دانشجویان کشور برگزار شد

۱۴ شهریور ۱۳۹۶ | ۱۵:۵۷ کد : ۳۳۷۳۲ اخبار دانشگاه
تعداد بازدید:۱۸۲
نشست خبری سی و دومین جشنواره قرآن و عترت دانشجویان کشور، سیزدهم شهریور ماه در دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی گرگان برگزار شد.
نشست خبری سی و دومین جشنواره قرآن و عترت دانشجویان کشور برگزار شد

به گزارش خبرنگار فرهنگی دانشگاه دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی گرگان، در آستانه برگزاری سی و دومین جشنواره قرآن و عترت دانشجویان کشور، که در روزهای ۲۰ الی ۲۲ شهریور به میزبانی دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی گرگان برگزار می گردد، نشست خبری این جشنواره با حضور ستاد اجرایی جشنواره و اصحاب رسانه در دانشگاه میزبان برگزار گردید.

دکتر نجفی نژاد، رئیس این جشنواره در این نشست خبری اظهار داشت: این جشنواره با هدف الگوسازی و آشنایی بیشتر جوانان به خصوص دانشگاهیان و دانشجویان با قران کریم برگزار می شود و دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی گرگان به عنوان میزبان، باتوجه به اهمیت برنامه تمام تلاش خویش را جهت برگزاری هر چه بهتر این برنامه خواهد نمود.

رییس دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی گرگان بیان کرد: در این جشنواره بیش از ۱۰۰۰ نفر از دانشجویان ۱۰۵ دانشگاه کشور در محورهای مختلف آوایی، معارفی، حفظ، ادبی، پژوهشی، هنری و فناوری به رقابت خواهند پرداخت.

گفتنی است که مراسم افتتاحیه این جشنواره، دوشنبه بیستم شهریور ماه با حضور دکتر هاشمی سرپرست وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، و مقامات استانی و معاونت فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در تالار خلیج فارس این دانشگاه اجرا می شود.

پس از این مراسم، مسابقات حفظ، مسابقات معارفی و آوایی در روزهای دو شنبه و سه شنبه ۲۰ و ۲۱ شهریور انجام خواهد شد و مراسم اختتامیه این جشنواره نیز در روز چهارشنبه ۲۲ شهریور ماه در تالار خلیج فارس برگزار می گردد.

 


نظر شما :