• ENGLISH
  • شنبه ۰۵ اسفند ۱۳۹۶
  • آ + آ -

رئیس دانشگاه یاسوج:

دکتر هاشمی گزینه‌ای مطلوب و آزمون داده برای وزارت علوم است

۱۴ شهریور ۱۳۹۶ | ۱۳:۵۰ کد خبر : ۳۳۷۱۷ اخبار ستادی اخبار دانشگاه
تعداد بازدید:۱۰۲
رئیس دانشگاه یاسوج گفت: دکتر سید ضیاء هاشمی، کارنامه درخشانی طی چهارسال گذشته از خود به جای گذاشته و از تجارب مفید و ارزشمندی برخوردارند.
دکتر هاشمی گزینه‌ای مطلوب و آزمون داده برای وزارت علوم است

به گزارش خبرنگار فرهنگی دانشگاه یاسوج، دکتر محمودرضا رحیمی در جمع خبرنگاران افزود: بدون شک دکتر سید ضیاء هاشمی همچون دیگر مدیران وزارت علوم در چهار سال گذشته نقش بسزایی در تلطیف فضای دانشگاهها داشته و زحمات بسیاری در جهت حرکت مطلوب دانشگاه‌ها و ایجاد محیط های آرام دانشگاهی کشیده است.

وی با اشاره به شرایط کنونی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری بیان کرد: در شرایط فعلی، این وزارتخانه به وزیری آشنا به ساختار وزارتخانه، آشنا با دانشگاه‌های کشور و مطالبات ملت و دولت نیاز دارد تا بتواند با سابقه مدیریت قابل قبول از عهده مسئولیت سنگین وزارت برآید.

رئیس دانشگاه یاسوج روند رشد علمی و نگاه همه جانبه به توسعه آموزش عالی را مثبت ارزیابی و خاطرنشان کرد: سیاست های هوشمندانه دولت تدبیر و امید و مجموعه مدیریتی وزارت علوم در این موفقیت نقش بسزایی داشته است.

این عضو هیات علمی دانشگاه یاسوج ادامه مسیر آرام و موفق وزارت علوم و دستیابی به اهداف مدنظر چشم انداز توسعه علمی کشور را منوط به وجود مدیریتی اعتدالی در راس وزارت علوم دانست و تصریح کرد: نگرش انسان محور و مبتنی بر سیاست های اقتصاد مقاومتی مد نظر رهبر معظم انقلاب صرفاً در بسترهای آرام دانشگاهها و مدیریت های اعتدالی امکان پذیر خواهد بود.

وی اضافه کرد: دانشگاه یاسوج همچون سایر مراکز علمی و دانشگاهی کشور برای تداوم سیاست های موثر رییس جمهور در حوزه آموزش عالی خواستار تداوم روند رو به رشد حاکم بر وزارت علوم می‌باشد و در این مسیر دکتر سید ضیاء هاشمی را از گزینه های مطلوب، موفق و آزمون داده می‌داند.


نظر شما :