دکتر آبرود تاکید کرد ،

تاکید سرپرست دانشگاه پیام نور استان چهار محال وبختیاری بر افزایش همکاری با اداره کل ارشاد استان

۳۰ مرداد ۱۳۹۶ | ۱۵:۱۲ کد : ۳۳۳۶۶ اخبار دانشگاه
تعداد بازدید:۴۸۰
دکتر آبرود در دیدار با کارگران آمادگی دانشگاه پیام نور استان را برای همراهی با اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی در زمینه های آموزشی ، علمی ، فرهنگی استان اعلام کرد.
تاکید سرپرست دانشگاه پیام نور استان چهار محال وبختیاری بر افزایش همکاری با اداره کل  ارشاد استان

به گزارش خبرنگارفرهنگی دانشگاه پیام نور، دکتر علیرضا آبرود سرپرست دانشگاه پیام نور استان چهارمحال و بختیاری به همراه مدیران ستاد با مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان دیدار و بر گسترش همکاری در حوزه های کاری مشترک تاکید کردند.
سرپرست دانشگاه پیام نور استان با اشاره به اینکه این دو نهاد با یکدیگر ارتباط قوی داشته اند گفت: دانشگاه پیام نور همواره نگاه ویژه ای نسبت به هنرمندان و اصحاب رسانه دارد و این ارتباط به واسطه رسالت های فرهنگی دانشگاه پیام نور بوده است.
وی گفت: تعامل بین دو نهاد می تواند بیشتر از پیش در خیلی از برنامه های آموزشی و هنری شکل بگیرد و دانشگاه پیام نور هم با پتانسیل های فروانی که دارد می تواند بر ادامه این همکاری بیافزاید.
وی با بیان اینکه دانشگاه پیام نور به عنوان بزرگترین دانشگاه دولتی کشور است گفت: از ویژگی های دانشگاه پیام نور استان، پذیرش و ارائه خدمات آموزشی برای هنرمندان و اصحاب رسانه است که می تواند شرایط خوبی را برای ادامه تحصیل کارکنان مهیا کند.
در ادامه آقای کارگران مدیرکل فرهنگ و ارشاد استان با مثبت ارزیابی کردن این دیدار گفت: خرسندیم که در یک جمع دانشگاهی حضور داریم و این باعث افتخار است که بایکدیگر تعامل و همکاری داریم.
کارگران اظهار کرد: اگر به سمت ارتقاء سطح سواد برویم سبب تعامل بیشتر با یکدیگر خواهد شد، و ما به عنوان متولی اصلی فرهنگ این آمادگی را داریم که با دانشگاه پیام نور استان همکاری کنیم و از ظرفیت دانشجویان استفاده نماییم.
مدیر کل فرهنگ و ارشاد استان در این دیدار صمیمی گفت: ارتباط بین فرهنگ و ارشاد و دانشگاه یک بحث بسیار مهم می باشد و از آنجا که در حوزه آموزش فعالیت گسترده ای وجود دارد و همچنین از طرفی حوزه ارشاد هم دارای فضایی بسیار فراخ می باشد، نیاز به برنامه ریزی دوسویه جهت دسترسی به اهداف آینده است.


نظر شما :