زمینه تقویت نشاط و پویایی بیشتری در دانشگاه‌ها فراهم خواهد شد

۳۰ مرداد ۱۳۹۶ | ۱۰:۵۵ کد : ۳۳۲۵۷ اخبار برگزیده اخبار ستادی
تعداد بازدید:۱۴۰۱
سرپرست وزارت علوم، تحقیقات و فناوری اظهار امیدواری کرد که روند مثبت رشد و توسعه علم و فناوری که در دولت یازدهم تحقق یافته بود، در دولت دوازدهم تداوم پیدا کند.
زمینه تقویت نشاط و پویایی بیشتری در دانشگاه‌ها فراهم خواهد شد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی معاونت فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم، دکتر سیدضیاء هاشمی با اشاره به انتخاب خود به عنوان سرپرست وزارت علوم، تحقیقات و فناوری از سوی رئیس‌جمهور اظهار کرد: آقای رئیس‌جمهور از من خواستند که به عنوان سرپرست کار را آغاز کنم. من نیز ان شاءالله در دوره سرپرستی سیاست‌های دولت را تعقیب خواهم کرد.

وی گفت: امیدوارم روند رشد و توسعه علم و فناوری که در دولت یازدهم مثبت شده بود را در دولت دوازدهم ادامه داده و به آن تداوم بخشیم.

سرپرست وزارت علوم خاطرنشان کرد: در حوزه فرهنگ و اجتماعی نیز همانطور که در سال‌های گذشته همواره شاهد افزایش نشاط و امید میان دانشجویان بودیم، زمینه تقویت نشاط و پویایی بیشتری در دانشگاه‌ها فراهم خواهد شد.

هاشمی اظهار کرد: ان شاءالله با ادامه مسیر گذشته به گونه‌ای عمل خواهیم کرد که امکان پویش و حضور بیشتر دانشجویان در امور فرهنگی و اجتماعی فراهم شود.

وی در گفتگو با خبرگزاری ایسنا در پاسخ به این پرسش که آیا برای تصدی سمت وزارت مذاکراتی با جناب عالی شده است، گفت: دوره سرپرستی حداکثر سه ماهه است. در طول این دوره نیز دولت و رئیس‌جمهور براساس بررسی‌ها و رایزنی‌های خود پیشنهاداتی را مطرح می‌کنند. در همین زمینه اینکه پیشنهادی برای تصدی سمت وزارت به من داده شود براساس ارزیابی و جمع‌بندی‌هایی است که آقای رئیس‌جمهور خواهند داشت.


( ۲ )

نظر شما :