مجمع جهانی خادمان فرهنگ رضوی در دانشگاه فردوسی مشهد برگزار می‌شود

۰۷ مرداد ۱۳۹۶ | ۱۴:۴۲ کد : ۳۲۷۸۱ اخبار دانشگاه
تعداد بازدید:۵۷۹
مجمع جهانی خادمان فرهنگ رضوی ۱۱ مرداد با حضور خادمان و مروجان فرهنگ رضوی از ایران و جهان در دانشگاه فردوسی مشهد، برگزار می‌شود.
مجمع جهانی خادمان فرهنگ رضوی در دانشگاه فردوسی مشهد برگزار می‌شود

به گزارش خبرنگار فرهنگی دانشگاه، شهر مقدس مشهد با برگزاری پانزدهمین جشنواره بین‌المللی امام رضا (ع) همزمان با دهه کرامت و میلاد با سعادت امام رضا (ع) و حضرت فاطمه معصومه (س)، میزبان خادمان و مروجان فرهنگ رضوی از اقصی نقاط دنیا و سراسر ایران در روزهای ۹ تا ۱۳ مرداد خواهد بود.

این جشنواره با همکاری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی، مجمع جهانی خادمان فرهنگ رضوی، بنیاد بین‌المللی فرهنگی و هنری امام رضا (ع) و دبیرخانه پایتخت فرهنگی جهان اسلام برگزار می‌شود.

بیش از ۷۰ تن از خادمان رضوی از کشورهای مختلف جهان در این جشنواره شرکت می‌کنند و در برنامه‌های تدارک دیده شده در ایام برپایی جشنواره، مدعوین و خادمان رضوی داخلی را همراهی و ضمن آشنایی بیشتر، زمینه همکاری و تبادل نظر و تعاملات فرهنگ رضوی را فراهم خواهند کرد.

برگزاری کمیسیون‌های سه گانه تخصصی، اجلاس جهانی خادمان فرهنگ رضوی و مراسم اختتامیه پانزدهمین جشنواره بین‌المللی امام رضا (ع) به ترتیب در روزهای ۱۰، ۱۱و ۱۲ مرداد از جمله برنامه‌های محوری این جشنواره است.

گفتنی است اجلاس جهانی خادمان فرهنگ رضوی روز چهارشنبه ۱۱ مرداد ماه از ساعت ۹ الی ۱۲ در محل سالن زنده یاد دکتر رحیمی زاده دانشکده علوم دانشگاه فردوسی مشهد برگزار خواهد شد.

کلید واژه ها: پانزدهمین جشنواره بین‌المللی امام رضا(ع)


( ۱ )

نظر شما :