اعضای جدید کارگروه ناظر بر نشریات دانشگاهی دانشگاه تربیت مدرس انتخاب شدند

۲۸ تیر ۱۳۹۶ | ۱۹:۲۴ کد : ۳۲۶۰۷ اخبار دانشگاه
تعداد بازدید:۵۶۸
اعضای جدید هیات علمی کارگروه ناظر بر نشریات دانشگاهی در جلسه شورای فرهنگی و اجتماعی دانشگاه تربیت مدرس انتخاب و معرفی شدند.
اعضای جدید کارگروه ناظر بر نشریات دانشگاهی دانشگاه تربیت مدرس انتخاب شدند

به گزارش خبرنگار فرهنگی دانشگاه تربیت مدرس، در جلسه شورای فرهنگی و اجتماعی که روز دوشنبه ۲۶ تیر ماه به ریاست دکتر احمدی در سالن شورای دانشگاه برگزار شد خانم دکتر فریبا گنجی، خانم دکتر منیره انوشه و آقای دکتر فرشید مالک از میان نامزدهای عضویت در این کارگروه حائز بیشترین آرا شدند.
در این جلسه همچنین آقای دکتر شهبازی‌نیا به عنوان عضو حقوقدان این کارگروه از سوی رییس دانشگاه و رییس شورای فرهنگی و اجتماعی ابقا شد.
لازم به ذکر است این انتخابات به استناد بند ۴ ماده ۴ دستورالعمل اجرایی ضوابط ناظر بر فعالیت نشریات دانشجویی هر سال در شورای فرهنگی و اجتماعی برگزار و افراد برگزیده به مدت یک سال در کارگروه ناظر بر نشریات دانشگاهی مسئولیت بررسی پرونده متقاضیان انتشار نشریات دانشجویی و دانشگاهی را بر عهده دارند و اعضای دانشجویی این کارگروه نیز در انتخابات مدیران مسئول و سردبیران نشریات دانشجویی برگزیده می‌شوند.
گفتنی است، اکثر نشریات دانشجویی فعال دانشگاه با زمینه‌های علمی تخصصی و در چارچوب فعالیت انجمن‌های علمی دانشجویی منتشر می‌شوند و سال گذشته نیز ۲۲ عنوان از این نشریات علمی تخصصی در رشته‌های مختلف دانشگاهی با حمایت معاونت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه چاپ و منتشر شد.


نظر شما :