برگزاری نشست مدیران فرهنگی و اجتماعی دانشگاه های منطقه شش کشور

۲۸ تیر ۱۳۹۶ | ۱۷:۲۸ کد : ۳۲۶۰۴ اخبار ستادی اخبار دانشگاه
تعداد بازدید:۱۵۲۸
نشست مدیران فرهنگی و اجتماعی دانشگاه های منطقه شش کشور امروز چهار شنبه با حضور مدیر کل فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم تحقیقات و فناوری و مدیران فرهنگی و اجتماعی دانشگاه های منطقه شش کشور در سالن کنفرانس دانشکده ریاضی و کامپیوتر خوانسار برگزار گردید.
برگزاری نشست مدیران فرهنگی و اجتماعی دانشگاه های منطقه شش کشور

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی معاونت فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم، در این نشست معاون آموزش و پژوهش و فرهنگی دانشکده ریاضی و کامپیوتر خوانسار ضمن خیر مقدم و خوش آمد گوئی در مورد جایگاه و اهمیت فعالیت های فرهنگی در دانشگاه ها مطالبی عنوان کرد

سپس حجه الاسلام و المسلمین غلامی مسئول دفتر نهاد رهبری دانشکده در مورد چگونگی فعالیت های فرهنگی در جامعه و بویژه دانشگاهها مطالبی ارائه کرد

در ادامه فضل ا... ایرجی کجوری مدیر کل فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم، ضمن تشکر از مدیران فرهنگی منطقه شش کشور به اهمیت فعالیت های فرهنگی در دانشگاه ها اشاره کرد و بیان داشت: مسئولان فرهنگی دانشگاه ها سعی می کنند کار خودرا به نحو مطلوب انجام دهند.

وی همچنین مطالب مبسوطی در مورد وضعیت فرهنگی دانشگاه ها و چگونگی فعالیت دانشگاه های مختلف و سیاست های اداره کل فرهنگی وزارت علوم ارائه نمود.

در جلسه دوم موضوع ادغام معاونت های فرهنگی و دانشجوئی مورد بحث قرار گرفت و مدیران فرهنگی دانشگاه ها مطالبی را درباره مخالفت خود با این موضوع مطرح نمودند و خواستار جلوگیری از اجرای این ادغام شدند.

در جلسه بعد از ظهر چگونگی انجام جشنواره های ملی حرکت و رویش مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت و در ادامه مدیر کل فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم و همراهان وی به سوالات مدیران فرهنگی در مورد کانون ها و انجمن های علمی پاسخ داده و مطالب لازم را ارائه کردند.

در پایان مدیران فرهنگی پیشنهادات و نقطه نظرات خود را در مورد مسائل مختلف مطرح کردند.

 

 


( ۱ )

نظر شما :