مدیر کل فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم:

اعلام فراخوان انتخاب دبیر بیست و یکمین جشنواره بین المللی تئا‌تر دانشگاهی ایران

۲۶ تیر ۱۳۹۶ | ۱۵:۴۱ کد : ۳۲۵۲۸ اخبار ستادی
تعداد بازدید:۱۰۶۴
مدیر کل فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم گفت: نظر به لزوم انتخاب شایسته و مشارکت حداکثری دانشجویان در تعامل هرچه بیشتر با عرصه تئاتر، زمان دریافت درخواست دانشجویان متقاضی دبیر بیست و یکمین جشنواره بین المللی تئاتر دانشگاهی تمدید شد.
اعلام فراخوان انتخاب دبیر بیست و یکمین جشنواره بین المللی تئا‌تر دانشگاهی ایران

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی معاونت فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم، فضل ا... ایرجی کجوری با بیان این مطلب افزود: آن دسته از دانشجویان که تمایل به پذیرش مسؤلیت دبیری این جشنواره را دارند، با در نظر گرفتن شرایط درخواست خود را همراه رزومه و طرح اجرایی پیشنهادی، حداکثر تا پایان وقت اداری روز چهارشنبه ۴ مرداد ماه سال جاری به دبیرخانه جشنواره بین المللی تئاتر دانشگاهی ایران یا اداره کل امور فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم ارسال و یا به صورت حضوری تحویل دهند.

 

مدیر کل فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم در ادامه بیان کرد: دبیر بیست و یکمین جشنواره بین المللی تئا‌تر دانشگاهی ایران پس از بررسی سوابق متقاضیان از طریق شورایی متشکل از خبرگان منتخب تئاتر دانشگاهی و نمایندگان دانشجویی انتخاب می شود و توسط این اداره کل معرفی خواهدشد.

***

علاقمندان می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن های ۶۶۱۷۶۵۲۸ ۰۲۱و ۰۲۱۸۲۲۳۳۲۷۵ تماس حاصل نمایند و جهت اطلاع از شرایط انتخاب دبیر به فایل پیوستی زیر مراجعه نمایند.


لینک دانلود فایل

نظر شما :