سومین همایش ملی مشترک دست اندرکاران و فعالان عملیات فرهنگی و تربیتی راهیان نور/تقدیر از مدیر کل فرهنگی وزارت علوم

۲۰ تیر ۱۳۹۶ | ۱۰:۰۵ کد : ۳۲۳۷۱ اخبار برگزیده رویدادهای مهم اخبار ستادی
تعداد بازدید:۱۷۲۸
در سومین همایش ملی مشترک دست اندرکاران و فعالان عملیات فرهنگی و تربیتی راهیان نور(تجلی اخلاص) ، از مدیر کل فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری تقدیر بعمل آمد.
سومین همایش ملی مشترک دست اندرکاران و فعالان عملیات فرهنگی و تربیتی راهیان نور/تقدیر از مدیر کل فرهنگی وزارت علوم

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی معاونت فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم، در این همایش که با حضوردکتر سید ضیاء هاشمی، معاون فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، سردار غلام‌حسین غیب‌پرور رئیس سازمان بسیج مستضعفین، فضل ا... ایرجی کجوری مدیر کل فرهنگی وزارت علوم، داود گودرزی رئیس سازمان بسیج دانشجویی و جمعی از فعالان این حوزه برگزار شد معاون فرهنگی وزارت علوم با بیان اینکه ما اردوی راهیان نور را برنامه فرهنگی بسیار موثر می دانیم اظهار داشت: همه بخش های دانشگاهی باید در برگزاری این فعالیت فرهنگی و تربیتی با هم همکاری، همراهی و هم افزایی داشته باشند.

وی با تاکید بر اینکه همه دانشجویان علاقمند باید در راهیان نور مشارکت داده شوند، گفت: راهیان نور چتر نظام است، این چتر نظام باید روی همه افراد گسترش پیدا کند.

سید ضیاء هاشمی همچنین در کارگروه تخصصی راهیان نور دانشجویی کشور ضمن تقدیر از فعالیت های صورت گرفته در حوزه راهیان نور دانشجویان کشور بیان نمود: راهیان نور می تواند بسیاری از مشکلات فرهنگی ما را حل کند.

در این جلسه که با حضور داود گودرزی رئیس سازمان بسیج دانشجویی و فضل ا... ایرجی کجوری در حاشیه سومین همایش ملی مشترک دست اندرکاران و فعالان عملیات فرهنگی و تربیتی راهیان نور (تجلی اخلاص) تشکیل شد دکتر هاشمی به مسایل و موضوعات مرتبط با راهیان نور طرح شده توسط مسئولان بسیج دانشجویی توجه نمود و به سوالات پاسخ داد.

شایان ذکر است که وزارت علوم ریاست قرارگاه شهید علم الهدی را برعهده دارد و دبیرخانه این قرارگاه در سازمان بسیج دانشجویی مستقر می باشد و این تقدیر بابت فعالیت ها و حمایت های معاونت فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری از اردوی راهیان نور دانشجویان کشور صورت گرفت.

 

 


نظر شما :