• ENGLISH
  • یکشنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۷
  • آ + آ -

کنفرانس بین المللی پیشرفت های نوین در مهندسی عمران

۱۰ تیر ۱۳۹۶ | ۱۵:۳۵ کد : ۳۲۱۱۵ اخبار ستادی اخبار دانشگاه
تعداد بازدید:۵۰۱
دانشگاه شمال با همکاری معاونت فرهنگی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در نظر دارد با بهره گیری از تجارب گذشته، اساتید بزرگوار دانشگاه های معتبر ایران و جهان و نهادهای علمی پژوهشی ، کنفرانس بین المللی مهندسی عمران ، را برگزار نماید.
کنفرانس بین المللی پیشرفت های نوین در مهندسی عمران

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی معاونت فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم، این کنفرانس به دنبال آن است که با گردهم آوردن صاحب نظران، اندیشمندان، دانشگاهیان، سیاستگذاران و مدیران، سازمان های ذی ربط و علاقه مند، و متخصصان و علاقه مندان موضوع عمران، به تبیین مفاهیم و اهداف آن بپردازد و فرصتی مناسب برای تبادل اطلاعات و ارائه ی یافته های پژوهشی نوین در زمینه ی مذکور باشد.

این کنفرانس با شعار "پیشرفت های نوین در مهندسی عمران " فرصتی برای گردهمایی صاحبنظران، متخصصان واندیشمندان در حوزه مهندسی عمران، است. برگزاری این کنفرانس امکان تبادل نظر و ایجاد ارتباط علمی با دانشگاه ها و مراکز تخصصی کشور و جهان در زمینه مفاهیم مشترک و مرتبط با محورهای کنفرانس را فراهم می سازد.

 

بر این اساس، دانشگاه شمال با افتخار از تمامی متخصصان، کارشناسان، دانشجویان، پژوهشگران و دانشمندان مراکز علمی، تحقیقاتی و صنعتی دعوت می نماید. با شرکت در برنامه های متنوع این کنفرانس در این رویداد مهم بین المللی مشارکت نموده و با ارائه آخرین دستاوردهای علمی و اجرایی خود، زمینه دستیابی به اهداف فوق را فراهم سازند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر به شماره تلفن: ۴۳۱۲۵۷۲۶ - ۰۱۱ تماس حاصل فرمایید.

 

 ۵ رای

نظر شما :