مدیر کل فرهنگی واجتماعی وزارت علوم خبر داد:

هفتمین جشنواره فیلم کوتاه و عکس دانشجویان با موضوع پیشگیری از اعتیاد برگزار می شود

۲۸ فروردین ۱۳۹۶ | ۱۰:۲۹ کد : ۳۰۳۰۰ اخبار برگزیده اخبار ستادی
تعداد بازدید:۲۳۶۱
مدیر کل فرهنگی واجتماعی وزارت علوم گفت: هفتمین جشنواره فیلم کوتاه و عکس دانشجویان سراسر کشور با موضوع پیشگیری از اعتیاد با همکاری اداره کل فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم، اداره کل فرهنگی و پیشگیری ستاد مبارزه با مواد مخدر، در دو دانشگاه سیستان و بلوچستان و دانشگاه دریانوردی و علوم دریایی چابهار برگزار می گردد.
هفتمین جشنواره فیلم کوتاه و عکس دانشجویان با موضوع پیشگیری از اعتیاد برگزار می شود

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی معاونت فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم، فضل ا... ایرجی کجوری با بیان این مطلب افزود: هدف از برگزاری این جشنواره کنترل و کاهش سوء مصرف مواد مخدر و روان گردان ها در دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی کشور با استفاده از ظرفیت های فیلم کوتاه و عکس دانشجویی می باشد.

وی افزود: از محور های برگزاری این جشنواره می توان به بازنمایی نشاط اجتماعی جوانان با استفاده از پیشگیری از سوء مصرف مواد مخدر و روان گردان ها، بازنمایی جایگاه خانواده در پرهیز از سوء مصرف مواد مخدر و روان گردان ها و بازنمایی نقش هم سالان در پیشگیری از اعتیاد اشاره کرد.

ایرجی کجوری اظهار داشت: این جشنواره در سطح ملی برنامه ریزی شده که کلیه دانشجویان دانشگاه های دولتی، غیرانتفاعی، پیام نور، جامع علمی و کاربردی، آزاد اسلامی، فنی و حرفه ای، فرهنگیان و دانشگاه های دستگاه های مختلف می توانند در این برنامه شرکت نمایند.

مدیر کل فرهنگی واجتماعی وزارت علوم با بیان اینکه آثاربدیع، خلاقانه وایده محوردراولویت انتخاب می باشند، افزود: محتوای آثاری که بیشتر ناظر بر فضای دانشگاهی باشد در اولویت انتخاب خواهد بود و آگاهی بخشی و اطلاع رسانی در آثار به صورت غیر مستقیم بایستی صورت پذیرد.

وی ادامه داد: مهلت ارسال آثار ۳۱ اردیبهشت ماه ۱۳۹۶ می باشد و در صورت نیاز تمدید خواهد شد.

 

 

 

کلید واژه ها: مدیر کل فرهنگی واجتماعی وزارت علوم کاهش سوء مصرف مواد مخدر جشنواره فیلم و عکس دانشجویی


نظر شما :