برگزاری سومین نشست شورای منطقه ای مدیران فرهنگی و اجتماعی دانشگاه های کشور

۲۱ اسفند ۱۳۹۵ | ۱۶:۵۹ کد : ۲۹۸۶۱ اخبار ستادی اخبار دانشگاه
تعداد بازدید:۱۰۱۱
سومین نشست شورای منطقه ای مدیران فرهنگی و اجتماعی دانشگاه های کشور و مراکز آموزش عالی منطقه ۵ کشور با حضور مدیر کل فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و به میزبانی دانشگاه آیت ا... العظمی بروجردی (ره) برگزار گردید.
برگزاری سومین نشست شورای منطقه ای مدیران فرهنگی و اجتماعی دانشگاه های کشور

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی معاونت فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم، در این نشست ابتدا دکتر امامی پور؛ دبیر منطقه ۵ به ارائه گزارشی پیرامون مباحث مطروحه در جلسه گذشته و برنامه ای پیش رو پرداخت.

در ادامه فضل ا.... ایرجی کجوری مدیر کل فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم، ضمن تشکر از میزبانی دانشگاه آیت ا... العظمی بروجردی (ره) مطالبی را در خصوص نگاه ویژه به فعالیت های داوطلبانه دانشجویی با تاکید بر تشکل های اسلامی بیان کرد.

وی برگزاری جشنواره قرآن و عترت در سطح مناطق و گرایش جشنواره های دانشجویی رویش، حرکت، نشریات در سطح مناطق و ورود برگزیدگان این جشنواره به رقابت در سطح کشوری را از پتانسیل های شورای فرهنگی مناطق برشمرد.

ایرجی کجوری افزود: حمایت از کانون های اجتماعی در خصوص مقابله با آسیب های اجتماعی از امور مورد توجه اداره کل فرهنگی وزارت علوم می باشد.

مدیر کل فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم ادامه داد: حمایت و گسترش از فعالیت ها و اردوهای راهیان نور که منطقه ۵ دانشگاهی کشور محور این قبیل فعالیت هاست، مورد تاکید ما می باشد.

در ادامه این نشست به بحث و تبادل نظر پیرامون مسایل دانشجویی و فرهنگی منطقه و فعالیت های موفق دانشگاه پرداخته شد.

 

 

 

 

 


( ۱ )

نظر شما :