جشنواره ملی حرکت

دومین جلسه شورای حمایت و نظارت دهمین جشنواره ملی حرکت برگزار شد

۱۶ اسفند ۱۳۹۵ | ۰۸:۳۰ کد : ۲۹۶۹۲ اخبار ستادی
تعداد بازدید:۷۶۶
دومین جلسه شورای حمایت و نظارت دهمین جشنواره ملی حرکت روز شنبه در محل اداره کل فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم برگزار شد.
دومین جلسه شورای حمایت و نظارت دهمین جشنواره ملی حرکت برگزار شد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی معاونت فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم، در این جلسه که با حضور فضل ا... ایرجی کجوری؛ مدیرکل فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم و جمعی از اساتید و کارشناسان حوزه های اموزش عالی و برنامه ریزی آموزشی و اساتید دانشگاهی و کارشناسان انجمن های علمی برگزار شد، کارکرد و چگونگی فعالیت انجمن های علمی و نحوه برگزاری جشنواره ملی حرکت مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

مدیرکل فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم با تاکید بر ضرورت تلاش های علمی و کارشناسانه برای ارتقا سطح فعالیت های انجمن و ساختار و کارکرد ویژه جشنواره ملی حرکت در این راستا، اظهار داشت: پویایی و خلاقیت و پشتکار نیروی جوان دانشجو عنصر محوری پیشرفت علمی کشور است که باید در مسیر درست هدایت و حمایت شود.

وی اظهار داشت: مسیر اعتلای علمی کشور در پیوند جامعه و دانشگاه است و بر هم اندیشی و همکاری اساتید، صاحبنظران و مدیران حوزه های مختلف برای تحقق این امر تاکید کرد.

در این جلسه اساتید حاضر بر اهمیت فعالیت های علمی دانشجویی و ضرورت پیوند آن با مسئله اشتغال و ایجاد فضای شبکه ای برای هم اندیشی دانشجویان تاکید داشتند وتداوم جشنواره حرکت و گردهمایی های علمی دانشجویی، حرکت تدریجی و ترسیم اهداف عینی تر و قابل دستیابی، ارتباط با نهادهای علمی و تخصصی و مسئله محور شدن فعالیت انجمن ها از جمله نکاتی بود که در این جلسه مورد بحث قرار گرفت.

 

 


( ۱ )

نظر شما :